Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hanyagoljuk a vitákat?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, az elmúlt 1-2 hétben előfordultak veszekedések, és leginkább azért mert én sértődékenyebb és érzékenyebb vagyok. A kapcsolatunk elején nem vettem fel semmit, de néha már sértőeket mond. Itthon sokat veszekszem apukámmal, és úgy érzem hogy amiatt is sokat veszekszem a barátommal, mert beviszem a feszültséget a kapcsolatomba. Ő rengeteg dologban hibás, de inkább engem hibáztat amiért sokszor megsértődök szerinte a semmin. Hosszú lenne lerészletezni mindent, de a lényeg az, hogy a saját hibáit nem veszi észre csak az enyémet ami csupán annyi hogy felveszem a beszólásait és szerinte megsértődök ami nem igaz, csak rosszul esik.Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni, viszont van egy két dolog amiben önző és nem veszi észre hogy ez zavar, pedig mondtam már neki. Megbeszéltük hogy mindketten változtatunk,de ha magamba zárom ha esetleg viccelődne egy nekem fájó poénnal a végén felrobbanok mint egy bomba.

2012. márc. 2. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valami példát azért irhatnál.
2012. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

pl.: Tegnap előtt mentünk le a Mecibe és valamiért így megrántott, és nekem nem tetszett mert ha még csak egy kicsit is, de nem szeretem az erőszakot. És mondtam neki hogy ne rángassál. Erre ő mondta hogy ha nem tetszik haza lehet menni. Aztán mikor 2 nap után megkérdeztem hogy ezt most komolyan gondolta-e azt mondta csak viccelt. De komoly arccal mondta, és tudom hogy nem csak viccből, de lehet nem gondolta komolyan.


Vagy a másik. Összevesztünk azon hogy fáradt voltam, és nem akartam szexelni, ő meg igen. És azt hitte csak viccből ellenkezek. És a végén már nagyon idegesített hogy próbálkozott és meg fáradt voltam, és tényleg azt hitte csak szórakozom ezzel. És a végén már felemeltem a hangom hogy most hagyjál már békén mert fáradt vagyok, és így leszorította a lábamat hogy figyeljek rá. Mindig erőszakkal akarja megoldani hogy figyeljek rá és ez nem tetszik. És mondtam már neki, de mindig mondja hogy biztos nem fáj. Szerintem minden lánynak fáj, még akkor is ha nem olyan durván csinálja, csak határozottan lefog.


De amikor ő elalszik, és az a kifogása hogy sokat dolgozik, nekem rosszul esik, mert pl szülinapomon is elaludt délután 5 kor, és hajnali 1 kor kelt fel. :\\ És mindig azt hiszi hogy megsértődöm, mikor csak rosszul esik, mert ha alszik hát kivel legyek. Nem azért megyek át hogy aludjon. Este is tud. Amúgy L / 19 , F / 21

2012. márc. 2. 11:54
 3/13 anonim ***** válasza:

A leirtak alapján elég eröszakoskodó lehet a barátod.

Nagy bunkóságra vall ,hogy ilyeneket csinál.Szeret ö téged egyáltalán?

2012. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én érzem hogy szeret. Mindig mondja és nem csak azt hogy szeretlek, hanem azt is hogy szerelmes belém. Bár a szexuális életünkben zavar egy bizonyos dolog. Az hogy ő elvárja hogy én orálisan kielégítsem, de ő meg nem szereti csinálni. És én szeretem neki csinálni mert szeretem őt, de azért jól esne nekem is egy kis viszonzás. Mondtam neki hogy szerintem önző, és erre azt válaszolta hogy: De szeretem neki csinálni, meg ő is nagyon szereti ha csinálom. Volt olyan megnyilvánulása szex közepén, hogy megkérdezte hogy nem akarsz úgy kielégíteni ? És én csak pislogtam, kérdeztem hogy akkor miért húztunk gumit ? És azt mondta hogy szexeljünk is egy kicsit. Erre utána megszolal hogy csak viccelt. De tudom hogy azért mondta mert tudta hogy nekem nem tetszik az ötlet. MErt most ha abba hagyjuk, őt kielégítem, de én mit kapok?! Akkor nem zavart volna ez a kérdése, ha mondjuk megvárja hogy én elmenjek.
2012. márc. 2. 12:03
 5/13 anonim ***** válasza:

mit vársz tőle 21 éves tacskó talán két három év és benő a feje lágya

azt tudnám javasolni hogy beszéljetek meg egyjelzést ,pl vállra tett kéz ,vagy egy határozott figyelj ami arra utal hogy komolyan gondolod amit mondasz és nincs szándékodban engedni belöle.És persze nem visszaélni ezzel....

2012. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Énis pasi vagyok ,de én azt valom ,hogy a nönek is mindent meg kell adni amit szeret ,különben nagyon egyoldalu lessz a kapcsolat ,és nem szabadna ennyire önzönek lennie.Ez bunkóság.Ezt az egészet valahogy meg kellene beszélnetek mert egy az egész szex ,ahogy leirtad szinte csak róla szól ,hogy neki jó legyen aztán neked megmarad a nagy semmi.
2012. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Többször mondta hogy feleségül fog majd venni, de ezeket nem veszem készpénznek. Én komolyan gondolom vele, mert nagyon szeretem, és úgy éreztem idáig hogy ő is szeret. De szerintem még korai lenni ,nem?! Igazából attol félek, hogy ha megmutatom az erősebb, határozottabb énemet, hogy nem is az vagyok akit idáig mutattam. PEdig az vagyok, csak a gyengébb énem van sajnos előtte. NEkem ez ember függő melyik énemet mutatom leginkább.
2012. márc. 2. 12:12
 8/13 A kérdező kommentje:
12.10 es válaszoló. Én is így érzek, és néha nagyon rossz volt amikor így alakult. Ő megmondta hogy nem szereti csinálni, persze csinálta már de az én teljesítőképességemhez képest az ővé nulla orálisan amt csinál nekem. Én csak szexből kapok, de valamikor még akkor sem várja meg hogy elmenjek mert azt mondja nem bírja. ÉS azért is szeretei ha szex előtt kielégítem, mert hogy akkor a szexet tovább fogja bírni. Ez tudom hogy így van, de legalább ne igérgetni mindig kielégítés után, hogy majd mindjárt szexelünk csak adj 5 perc pihenőt. MErt tudom hogy ez csak duma, és bedöl az ágyba és már alszik...:|
2012. márc. 2. 12:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi tart attól vissza, hogy szakíts vele és keress egy rendes pasit magadnak?

Ennél találsz jobbat. Lehet nem elsőre de mi károd lehet?

2012. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szeretem. ÉS tudom hogy ő is szeret. És amúgy rendes pasi. Ha nem következik be az amit megbeszéltünk tegnap, hogy változtatunk mindketten, na majd akkor elkezdek gondolkozni. De mindenkinek jár egy lehetőség .
2012. márc. 2. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!