Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hanyagoljuk a vitákat?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, az elmúlt 1-2 hétben előfordultak veszekedések, és leginkább azért mert én sértődékenyebb és érzékenyebb vagyok. A kapcsolatunk elején nem vettem fel semmit, de néha már sértőeket mond. Itthon sokat veszekszem apukámmal, és úgy érzem hogy amiatt is sokat veszekszem a barátommal, mert beviszem a feszültséget a kapcsolatomba. Ő rengeteg dologban hibás, de inkább engem hibáztat amiért sokszor megsértődök szerinte a semmin. Hosszú lenne lerészletezni mindent, de a lényeg az, hogy a saját hibáit nem veszi észre csak az enyémet ami csupán annyi hogy felveszem a beszólásait és szerinte megsértődök ami nem igaz, csak rosszul esik.Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni, viszont van egy két dolog amiben önző és nem veszi észre hogy ez zavar, pedig mondtam már neki. Megbeszéltük hogy mindketten változtatunk,de ha magamba zárom ha esetleg viccelődne egy nekem fájó poénnal a végén felrobbanok mint egy bomba.

2012. márc. 2. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha 4 hónap után már ilyen akkor mi lesz évek múlva?

Az erőszakoskodása csak rosszabb lesz, és függetlenül attól, hogy szeret vagy sem, tovább fog romlani ez a helyzet. Az hogy 21 éves nem jelent semmit, párom is annyi volt, amikor összejöttünk, és közel sem volt ilyen. Ez nem éretlenség, ezek a dolgok a személyiségében vannak benne, amit kétlek, hogy meg fog tudni változtatni. Adj neki egy esélyt, de én úgy gondolom, hogy a szerelem nevében mindent el fogsz tőle viselni és te leszel az (képletesen) aki 2 év múlva arról fog írni, hogy "De hogy tudnék úgy viselkedni hogy ne verjen meg mindennap? Pedig tudom, hogy szeret, csak ne lenne ilyen aggresszív."


Összefoglalva: nem fog változtatni, te meg szerelmes vagy és nem fogod tudni elhagyni.


Csak azt nem értem, hogy mitől lenne rendes, és mitől érzed, hogy szerelmes beléd, amikor a kedvedért még azon sem tud úrrá lenni, hogy kevésbé szereti neked orálisan csinálni, de azért elvárja, hogy te csináld. Ez minden szerintem csak nem szerelem, mert az a kompromisszumról és a megalkuvásokról szól, és az a párod részéről egyáltalán nincs meg. És azt hiszi, hogy mindent el lehet intézni annyival hogy de "viccelt". Na ne máááár. Azok a dolgok egyáltalán nem viccből vannak mondva, hanem komolyan is gondolja.


28/n

2012. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tessék. Tegnap átjöttem, és nem volt szex, de arra megkért, hogy szo*jam le, amugy is rég csináltam érvvel. Azt mondja majd holnap (ma) szexelünk, igen........biztosan.
2012. márc. 4. 09:01
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát tudod, nagyon rendes pasi, és biztosan szeret is, ez teljesen kitűnik. :)


Legyetek boldogok. :)


/sarcasm

2012. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!