Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ránéz, gyors le és megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ránéz, gyors le és megint rám, és megint le. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
nemrég ismertem meg egy srácot, még élőbe soha nem beszéltünk, fb-n már többször.de mindig nekem kell ráirnom mer ő nemszokott:| fb-n tök jól elbeszélgetünk, élőbe meg megsem szólal, tök kussba van. meg köszönni sem tud! amit egyszer megis kérdeztem tőle h köszönni luxus?? aztán csak annyit mondott h : 'Köszöntem.. vagy nem?:O majd legközelebb' ma megint találkoztunk és megint nem köszönt.-.- jön el melettem rámnéz, gyors lenéz, utána megint rám, és utána megint le néz?? köszöntem volna neki de hát én vagyok az idősebb.. élőbe nagyon csendes, amikor fociztunk akkoris 1xse szólalt meg:S

2012. ápr. 2. 21:03
 1/8 A kérdező kommentje:
15/L
2012. ápr. 2. 21:04
 2/8 anonim ***** válasza:

köszönj neki nyugodtan legközelebb,mert szerintem kicsit

félös..

2012. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok meggyőzve, hogy tetszenél neki... :D Szerintem csak ő tetszik neked. De kérdezd meg!
2012. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nemtom h azért-e mert h félős,vagy mert nem tetszem neki nemtom:/ áánem merem megkérdezni:D de feleslegessenmeg nem akarok 'futni utána'
2012. ápr. 2. 21:08
 5/8 A kérdező kommentje:
de am fb-n szinte mindent amit kiírok meg ilyenek,egyszerre mindig belájkolja
2012. ápr. 2. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:

"de am fb-n szinte mindent amit kiírok meg ilyenek,egyszerre mindig belájkolja"


Az semmit sem jelent, hogy azon az adathalász népbutító sz*ron kattintgat.

2012. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarja hogy leszopd!
2012. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hogyha miutan meglát es gyorsan lesüti a szemét /egyenesen a földre/ akkor az lehet a megvetés jele is.
2012. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!