Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint az exe. Vajon visszamegy hozzá?

Figyelt kérdés

Barátnőm rendszeresen beszélget interneten az expasijával..:/

mikor én erre rákérdezek, letagadja, és olyanokat mond, hogy sose menne vissza hozzá, meg stb stb...

Nemtudom mithigyjek, hogy szeret-e engem....mert mondja rengetegszer, bizonyítja is hogy szeret, ölelések, stb....meg, ahhogyan a szemembe néz, az leírhatatlan...aggódik értem, és sokáig velem szeretne lenni.

Nem vagyok gazdag, tuti nem a pénzért van velem, de akkor miért kell az exével tartani a kapcsolatot....?!

soha senkit nem csalt még meg, aztmondta engem sem fog, főleg nem ez exével......

22/F


2012. febr. 27. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Addig, amíg tarja a kapcsolatot az exével, addig nem tudja elengedni és nem tud 100%-ban a tiéd lenni! Szerintem joggal aggódsz... Meg az is furcsa, hogy miért tagadja le :S
2012. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért tagadja le, mert tudja, hogy hogy reagálnék rá...igen, én is ettől parázok. De nemértem, ugygondolom, mindent megteszek a kapcsoaltunkért...és mégis kevés ezek szerint....:/
2012. febr. 27. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kevés, már miért lenne kevés?

Nincs emögött semmi, én sem tányért dobálva váltam el az esetek nagy részében és néha dumálok velük. De nem azért mert visszamennék. Az hülyeség. Ami egyszer nem működött, nem is fog. És ezt a barátnőd is tudja - ezért nem mondja el és/vagy tagadja le.

Téged szeret, ezt mondja is és ki is mutatja - ezt hidd el nyugodtan.

2012. febr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy visszamenjen, akkor csak féltékenykedj. Anno az exem kiakadt, hogy kaptam egy szülinapi sms-t a korábbi exemtől. Akkor kellett volna kidobnom, nem 12 évvel később.

Az sem mindegy, hogy ki vetett véget a korábbi kapcsolatnak. Én a szakítás után fél évig dugtam az exemet. Semmi pénzért nem jöttem volna vele össze, de tudtam, hogy kapható rá és az új pasija gyenge az ágyban.

2012. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nekem is van gondom a szexben...:/

rástresszelek, mert neki akarok jót, és van hogy nem áll fel..

az exével elég vadul szeretkeztek, mondta is, azért én is emgteszek mindent, hogy jó legyen...de szörnyű így lenni, hogy gyakorlatilag bármelyik pillanatban újra összejöhetnek...:(

szakítsak?! de szeretem, megveszek érte...maradjak vele?! de folyton azon kattogok ,hogy vajon éppen mikor beszélgetnek..és mikor jönnek össze egy emlékeztető nagy szexre...:(

miért vagyok iylen szerelmes, és miért nem tudok férfiként viselkedni??!! :(

2012. febr. 27. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!