Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha több levélváltás, majd egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több levélváltás, majd egy kisebb vita után igy köszön el az illető, hogy na csá. Az azt jelenti, hogy el lettem küldve?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 09:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
30, de "sajnos" nem látszott rajta :-))
2012. ápr. 6. 11:21
 12/15 anonim ***** válasza:
és nem Attila a neve véletlen? nekem is volt egy ilyen esetem, ugyanennyi idős volt a srác, és Attila a neve!
2012. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem Attila :-)

Tartottam attól, hogy egy ilyen egyszerűnek tűnő kérdésre majd csak komolytalan válaszok érkeznek, de nagyon köszönöm nektek, hogy mégis segítettek.

De tudjátok hogy van ez...mindenkinek a saját baja a legnagyobb, főleg "frissen" és ilyenkor jól jön mások véleménye.

Lehet, hogy én vagyok túl "maradi" és még hiszek az emberi értékekben és jó tulajdonságokban. Ez viszont sokszor csalódással jár. És értetlenséggel bizonyos értelemben.

2012. ápr. 6. 11:38
 14/15 anonim ***** válasza:
na mind1, csak gondoltam ő az :) nekem az volt, hogy beszéltünk, aztán valamiért nem írtam vissza (asszem ki kellett mennem a kutyámhoz), erre tök begurult, h na jólvan, látom nem írsz, nem érdekellek, na csá. és persze ő is nyomult erőteljesen, én meg úgy voltam vele, h szimpla levelezésben azért ne rögtön a szex legyen a téma. én meg csak néztem, h atyaég, ő 30 éves? olyan mint egy tini...
2012. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ma ez a "divat". És én is csak nézek. Hogy miket nem írnak, és hogy gondolják, hogy az első levélnél már minden mehet. Persze én nem itélem el azokat sem, akiknek ez jó, mert az ő dolguk, hogy élik az életüket, de én maradok az "elveknél" és a talán maradi, de számomra normális életnél. Ráadásul kifejezetten olyan oldalakra be sem lépek, ahol erre okot adnék, mégis (kis túlzással) tömegével jönnek az ajánlatok. Udvarias válaszokra, normális ismerkedésre pedig jön a csá. Hát hol itt az igazság?? :-)))
2012. ápr. 6. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!