Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti hogy álltok hozzá a...

Fiúk! Ti hogy álltok hozzá a magas lányokhoz? Szeretitek vagy annyira nem? A 181 centi az már túl sok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés van meg hogy ez attól is függ hogy milyen az alakjuk.De ettől függetlenül érdekelne.

2013. aug. 25. 11:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 A kérdező kommentje:

Igen sajnos ez van a mai társadalomban, és nagyon ritka aki nem így gondolja..de hát ezzel nem lehet mit kezdeni már szerintem mert ennyi ember véleményét megváltoztatni nagyon nehéz..ezért szerintem csak az a megoldás van hogy el kell fogadni mindenkinek magát olyannak amilyen és nem törődni a körülötte lévő emberek véleményével.

Kedves utolsó megkérdezhetem hogy hány éves vagy?

2013. okt. 21. 16:50
 72/79 anonim ***** válasza:

Ez a "fogadd el magad" duma olyan, mintha annak idején a zsidóknak mondogatták volna a koncentrációs táborokban, vagy a fekete rabszolgáknak Amerikában, hogy "Ennyi ember véleményét nem tudod megváltoztatni, fogadd el magad így, ahogy vagy."


És most nem a kifejezetten felszínes lányokról beszélek, akiknek ha nem a magasság, akkor a pénztárca vagy a péniszméret vagy az akármi más lesz a baja. Hanem amikor két viszonylag normális ember kapcsolata azért megy tönkre, mert a társadalom nem fogadja el őket.


Így is annyi banánhéjon csúszhat el egy kapcsolat. Barátok, család, pénztelenség, távolság. Minek ezeket még olyasmivel is fokozni, ami ténylegesen csak rajtunk múlik. Hogy behódolunk-e az elavult és értelmetlen társadalmi szokásoknak, vagy képesek vagyunk változtatni. Ki más lenne rá képes, ha nem a mai fiatalság?


25 éves vagyok.

2013. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 A kérdező kommentje:
NA de várj akkor nemértelek..szerinted meg lehetne változtatni a társadalom nézetét ebből a szempontból?
2013. okt. 21. 18:35
 74/79 anonim ***** válasza:

Mindent meg lehet változtatni, csak nem 1 nap alatt és nagy összefogás kell hozzá.


Elsőnek a médiában nem kerekítenék fel a magasságukat és nem hazudnának róla. Meg nem magasítanák ki speciális trükkökkel a Tom Cruise méretű sztárokat csak hogy egy modell mellett feszíthessenek.


A modellipar pedig megszüntetné a magasságkorlátot.


Már ezekkel sokat csökkennének az előítéletek. A gyerekeknek pedig bevennék az oktatásba a szexuális felvilágosítás, dohányzás és drogprevenciós dolgok és antirasszizmus mellé ezt is, hogy ne ilyen külsőségek és felszínes dolgok alapján válasszanak maguknak párt. És ha valakihez vonzódnak, akkor ne a társadalomra és a környezetre hallgassanak, hanem saját magukra.

2013. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 A kérdező kommentje:
Igen ezek tényleg nagyon jó változtatások lennének...mennyivel könnyebb lenne így. De nekem elképzelésem sincs hogy lehetne ezt bevezetni. De ha már itt tartunk ez olyan mint a csúnya meg a szép vagy a vékony meg a kövér. Ezek is olyan dolgok amit a társadalom befolyásol. Soha nem értettem hogy egy embert miért néznek le azért mert csúnya. Senki nem tudja kiválasztani magának hogy milyen genetikát örököljön.
2013. okt. 21. 18:59
 76/79 anonim ***** válasza:

Ha megfigyeled tényleg kicsit olyan ez az egész média, mint egy legális fasizmus. Eldöntik ott fent, hogy mi a divat, mi a mostani trend és mi a ciki és ezek mentén próbálják meg terelni a birkanyájat. És egyre többen mennek ezen az ösvényen, míg nem a kívülállóknak egyre kényelmetlenebb lesz és kényszerből ők is beállnak a sorba, ha érvényesülni szeretnének.


A túlsúly és az alultápláltság az, ami bizonyítottan káros az egészségre és a fejlett országokban inkább a túlsúly a gyakoribb.


De az, hogy valakinek milyen az orra, milyenek a fülei, milyen a bőre, a szeme vagy bármi más annak a legtöbb esetben semmi köze az egészségi állapothoz. A túlélési esélyekhez meg főleg nem.

2013. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 A kérdező kommentje:
igen valahogy igy lehet ezt elképzelni..és ez szörnyű na de ez csak egy töredéke annak a sok szörnyűségnek ami van:/ nemtudom ez most hogy jutott eszembe de néha én arra gondolok milyen jò lett volna mondjuk a 18. szàzadban születni..mennyivel màs volt ott minden
2013. okt. 22. 00:13
 78/79 anonim ***** válasza:

Írnám most, hogy imádom a magas nőket, épp úgy szeretném és gondoskodnék , törődnék velük mint egy alacsonyabbal. De mivel cshúnya vagyok, ezért az én véleményem nem mérvadó a nőknél.

F

2013. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 A kérdező kommentje:

78 as

Jò ha igy gondolod:)

Viszont azt jegyezd meg hogy a szépség relatìv:)

2013. nov. 19. 22:11
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!