Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti hogy álltok hozzá a...

Fiúk! Ti hogy álltok hozzá a magas lányokhoz? Szeretitek vagy annyira nem? A 181 centi az már túl sok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés van meg hogy ez attól is függ hogy milyen az alakjuk.De ettől függetlenül érdekelne.

2013. aug. 25. 11:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 A kérdező kommentje:
jòlvan..ahogy gondolod:) nincs két egyforma ember
2013. aug. 26. 15:19
 52/79 anonim válasza:

Nincs nincs :-)


De pasik is vannak akik nem szeretnek minket magas lányokat.


Ha alacsonyabb lettem volna vagy az a srác magasabb vagy nem zavarta volna Őt a magasságom akkor iszonyat nagy szerelem lett volna.


Így szerintem a férfiak is tehetnek a magasság ( "problémákròl" )

2013. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 A kérdező kommentje:
igen van mikor ők:)
2013. aug. 26. 15:36
 54/79 anonim válasza:
Én 184 cm vagyok a barátom 203. Elötte zavart a magasságom,de amióta vele vagyok nem érdekel,hogy ilyen magas vagyok.
2013. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 A kérdező kommentje:
utolso igy elhiszem hogy nem zavar:)
2013. aug. 30. 08:16
 56/79 anonim válasza:
42-es..szerintem kicsit kimászhatnál az önsajnálatodból. A magas lányok sem tennének fel ilyen kérdéseket, ha nem kapnánk meg örökké hogy a pici lányok milyen cukik, meg mi már túlllontúúl magasak vagyunk, meg a "jajj de fura hogy ilyen magas vagy" dumákat. Alacsony lányból sok van te válogathatsz kedvedre, de egy magas lány miből válogasson. Ahogy a kérdező is írta magas fiú annyi nem szaladgál az utcán.
2013. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:

Annyira tetszik, amikor levezetitek ezt a felemás logikát, hogy nekem könnyű, mert tele van a világ 150-165 centis lányokkal, a magas lányok viszont ritkábbak.


Utána meg ugyanabba a hibába estek bele, hogy a lánynak a rosszabb, mert ő nem tud miből válogatni. Mintha a lányoknak csak a náluk magasabb fiúk jöhetnének szóba.


És ha én abból akarok válogatni, aki nekem tetszik? És nem érdekel a magassága? Akkor már könyveljem el, hogy a kiszemelt lányok fele kiesett egy ilyen sekélyes indok miatt, hogy én alacsonyabb vagyok?


Az meg már csak hab a tortán, hogy az egész levezetést azzal támasztjátok alá, hogy vannak magas fiúk, akik a pici lányokat szeretik és titeket ez feljogosít arra, hogy innentől kikosarazzatok minden alacsonyabb fiút?


Az meg már facepalm-díjat érdemel, hogy egyetlen alacsonyabb fiú, akinek valaha esélyt adtatok és ő dobott titeket kizárja az összes alacsonyabb srácot.


De az, hogy több magasabb fiú, aki a pici lányok imádata miatt dob ki vagy kosaraz ki titeket nem tántorít el attól, hogy továbbra is még jobban utánuk epedezzetek.

2013. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 A kérdező kommentje:

56: igen teljesen igaz amit mondasz egyetértek..igy érzek énis

57:huhh egy kicsit bonyolult amit irtál de igyekeztem nagyon:) elolvastam 3 szor és azthiszem értem amit mondani akarsz és van benne igazság

2013. szept. 15. 22:54
 59/79 A kérdező kommentje:
ja és lemaradt az 57 esnek..én személy szerint nem tartom elsődleges szempontnak a magasságot..ha egy fiu tetazik hülye lennék a magassága miatt dobni..tudom hogy a kérdésemből nem ez jön le de pont ezért akarom tudni hogy a fiuk hogy állnak hozzá
2013. szept. 15. 22:58
 60/79 anonim ***** válasza:

A fiúk is 3-féleképpen állnak hozzá.

1. A Napóleon-kompexusos alacsonyak vagy a beteg magas emberek, akiknek kikötésük, hogy pici lány kell nekik. Akkor is, ha a srác 190 feletti és akkor is, ha alacsony, akkor azért, hogy véletlenül ne magasodjon fölé még magassarkúban sem a lány.


2. A konzervatívok, akiknek annyi a kikötésük, hogy náluk alacsonyabb (ami lehet magas is egy 185 fölötti embernél) legyen a lány. Az alacsony konzervatívok emiatt behatárolják magukat, mivel nekik így értelemszerűen kevesebb lány jut, amiből válogathatnak.


3. Azok, akik akár magasak, akár alacsonyak, nem érdekli őket a méret.


Annyi a különbség a nők és a férfiak között, hogy ez a három csoport más arányok szerint oszlik meg. Nők között sokkal több az első kettő, míg férfiak között a harmadik.


Ettől még ugyanúgy lehetnek férfiak között is olyanok, akik hiába magasak, azt mondják, hogy te már túl magas vagy és ők a pici lányokat szeretik vagy olyan, aki alacsonyabb vagy egyforma magas veled és ez zavarja, mert neki minimum 5 centi kéne, de TAPASZTALATAIM SZERINT férfiak között ezek sokkal ritkábbak.


A nőknek van inkább magasságmániájuk. És ebből következik, hogy emiatt egyre több férfiben is kialakul akár a félelem a magas(abb) lányoktól, akár a frusztráció, hogy őket ne utasítsa vissza egy magas lány csak amiatt, mert alacsonyabbak vagy egyforma magasak vagy csak kevés centivel magasabbak tőle.


Ezt bizonyítja a te kérdésed is és a sok ilyen kérdés itt ezen az oldalon, ami bizonytalan, magas lányoktól jön. Mert valószínűleg nekik emiatt is kevesebben udvarolnak, mint alacsonyabb nőtársaiknak.

2013. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!