Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti hogy álltok hozzá a...

Fiúk! Ti hogy álltok hozzá a magas lányokhoz? Szeretitek vagy annyira nem? A 181 centi az már túl sok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés van meg hogy ez attól is függ hogy milyen az alakjuk.De ettől függetlenül érdekelne.

2013. aug. 25. 11:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 A kérdező kommentje:
40 mondasz valamit..ès te is ilyen jo magas vagy hát ilyet:)
2013. aug. 26. 09:05
 42/79 anonim ***** válasza:

Néha tényleg úgy érzem, hogy ezeket a kérdéseket direkt azért írjátok ki, hogy megalázzátok az alacsony, 175 alatti férfiakat.


De leírom itt is: Nekem a 172 centimmel NEM lenne probléma vagy kizáró ok, akár még magassarkút is hordhatnál. Én nem centiben mérem a szerelmet.


Te meg legyél boldog a sok 185+ Pedigree pasival, akik csak neked bókolnak az ország minden pontjáról.

2013. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 A kérdező kommentje:
42 ezt a kérdést nem az alacsony pasik bántásáért irtam ki hanem azért hogy megtudjam ti mit gondoltok a magas lányokrol nemtudom neked hogy sikerült ezt levenni..
2013. aug. 26. 11:09
 44/79 anonim válasza:

Szia :)


Nem vagyok fiú ,de vannak tapasztalataim..:)


Én 178centi magas vagyok és simán felveszek magassarkút méghozzá 12centi tűsarokkal :)


Számolj csak: 190cm :D


Annyi hátránya volt eddig a magasságomnak pasi téren ,hogy mindig azt tetszett meg aki alacsonyabb tőlem ami zavart.

De, ma már ez nem érdekel.Elfogadtam és nem zavart ha alacsonyabb a barátom.

Megtetszett egy 173cm magas fiú ,majdnem szerelem volt ,itt a srác elkezdett érezni irántam, majd benyögte ,hogy nem lehet szerelmes egy tőle magasabb lányba mert az emberiségnek ez szemet szúrna.

pfffffff.

Na, azóta ismét csak a velem egy magas (178) vagy magasabb férfiakra nézek rá ..:P


Amúgy imádom a magasságom, azt ,hogy a pasik végig mérnek, mikor tűsarkúban és miniben végig vonaglok az utcán :))) hihi :)))

2013. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
vékony is vagy a magasságodhoz? mert akkor gyönyörű!
2013. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:

44: Egyetlen nem normális, hímsoviniszta tuskó miatt diszkriminálod innentől az összes alacsonyabb srácot, amikor egy időben semmi bajod nem volt velük és kifejezetten őket nézted meg?


Gratulálok! Tipikus női logika. Ha egyszer megégeted magad a tűzhelyen, onnantól minden kaját hidegen eszel vagy inkább csak jobban odafigyelsz? (Értsd a hasonlatot és ne azt mondd, hogy mikrót használsz)

2013. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:

44 akkor te elfogadtad a magasságod..de azért télleg rá se nézel az alacsonyabbakra?

45 igen..mondjuk nem vagyok az a csontkollekciò egy kis felesleg van

46 teljesen igazad van és jo hasonlat:) egyből megértettem mire gondolsz

2013. aug. 26. 14:29
 48/79 anonim válasza:

44-es vagyok.


De,nézem őket...viszont mint kapcsolat már egyik se jöhet szòba.


Pedig sok jòképű tőlem alacsonyabb srác van...

2013. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:
az egy dolog hogy joképű..de mondjuk hogy egy alacsony fiùban minden megvan amit szeretnél de nem jössz össze vele mert kisebb mint te?
2013. aug. 26. 14:58
 50/79 anonim válasza:

Attòl függ mennyire alacsonyabb tőlem.


4-5 centi beleférne...


Viszont esélye sincs,hogy ilyen férfiban megtalálnám azt amit keresek,hisz lehetőséget se adok nekik.


Nem azért mert megégettem magam ( mert az nem volt égès)

2013. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!