Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti hogy álltok hozzá a...

Fiúk! Ti hogy álltok hozzá a magas lányokhoz? Szeretitek vagy annyira nem? A 181 centi az már túl sok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés van meg hogy ez attól is függ hogy milyen az alakjuk.De ettől függetlenül érdekelne.

2013. aug. 25. 11:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim válasza:
57-es! Ne beszélj már úgy mintha a helyünkben lennél, és teljesen átéreznád a helyzetünk. Igen is ér minket hátrányos megkülönböztetés ez miatt, míg egy pici lányt nem mert lányban az tök normális hogy pici. Az egy másik dolog hogy pl te máshogy gondolod, de ha tudnád személy szerint én hányszor estem ez miatt pofára, vagy hányszor gázoltak a lelkembe lehet nem válaszolnál ilyen cinikusan...
2013. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismerlek és nem tudom hol laksz és milyen tapasztalataid voltak, ezért nem ebben nem bocsátkozom vitába.


De azt hidd el, hogy a cinizmusom annak a terméke, hogy velem és hasonló magasságú vagy alacsonyabb férfitársaimmal is nagyon durván elbántak már a nők. Fordítva viszont tényleg nem láttam, hallottam vagy tapasztaltam sehol a környezetemben. De még itt a neten a gyakorin is megfigyelhető, hogy többségében nők teszik fel ezeket a kérdéseket és mikor fiú teszi fel is sokszor pont emiatt kérdezi meg, hogy a válaszolók szerint lenne-e esélye egy magasabb lánynál.

2013. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim válasza:

Ennek mind az emberek viselkedése az oka. Érdekes azon mértem problémázik senki hogy barna a szeme míg a másiknak zöld. Ugyanolyan emberi tulajdonság mint a magasság, súly, stb. Csak az emberek ilyenek. Ha valamiből gúnyt lehet űzni megteszik. Aztán jönnek ki ilyen kérdések.

Nem akarok álszent lenni, mindenkinek van ideálja, de ha valaki nem is az esetem, és értelmes vagyok nem teszek vele olyat, ami nekem is rosszul esne mástól...

2013. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 A kérdező kommentje:
utolso jo hogy vannak még akik igy gondolkoznak:)
2013. szept. 17. 06:30
 65/79 anonim válasza:
Hát "sorstársak" vagyunk nem? :)) Lenne még belőlünk egy millió az utcán mi sem lennénk különcök. De sebaj, valakinek így tetszünk :)
2013. szept. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
Nem baj ha hosszúra nőtt egy lány. 187 magas férfi vagyok, de engem soha nem zavart amikor egy nő nagyjából akkora volt mint Én :) Persze lehet fordítva már nem igaz, úgy gondolom, hogy a csajokat jobban zavarja amikor az erősebb nem képviselői alcsonyabbak náluk :) Minket pedig kevésbé érdekel az a +/- 2 centi :)
2013. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 A kérdező kommentje:

65 igen igazad lehet:)

66 örülök hogy igy látod..és igen van hogy minket jobban zavar mert hàt gondoljunk bele le kell hajolnom a fiuhoz ez nekem is neki is megalázo

2013. okt. 20. 00:34
 68/79 anonim ***** válasza:

Semmivel sem megalázóbb, mint egy alacsony lánynak magassarkúban is ugrálni és nyújtózkodni az 190 fölötti barátjához, akinek meg hosszútávon gerincferdülése lesz miatta.


Vagy itt már nem érvényes az egyenjogúság? Csak a nőnek van joga magas férfihoz? A férfinek nincs joga magas nőhöz?

2013. okt. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 A kérdező kommentje:
utolso: nemértelek..mondtam olyat hogy nincs joga? mint láttad a kérdésemben pont azt irtam hogy magas vagyok és az rossz e?
2013. okt. 20. 23:03
 70/79 anonim ***** válasza:

Tudom és te már korábban is írtad, hogy azon ritka, aranyos lányok közé tartozol, aki nem utasítana el egy alacsonyabb pasit.


A válaszom inkább a helyeselésnek szólt, hogy van, hogy titeket nőket jobban zavar.


Az ilyen gondolkodásmódot kellene már kiirtani végre a társadalomból és akkor tényleg harmonikus lehetne az egyenjogúság. De addig, amíg a nők az egésznek csak az előnyeit élvezik, a hátrányait viszont nem, addig csak egyre több frusztrált férfi lesz.


Mert jelenleg az van, hogy

- alacsonyabb lány-magasabb fiú felállásnál 20 centi különbségig teljesen természetes a dolog.

- egyforma magas párnál már elfogadóbbak, de néha-néha megjegyzik, hogy mi van, ha a lány magassarkút vesz fel, mondjuk esküvőn vagy olyan alkalomkor.

- alacsonyabb fiú-magasabb lány felállásnál kinézik és leszólják a párt.

- extrém különbség a fiú javára - itt is néha leszólják és megnézik a párt, de inkább a ritkaság miatt és a döbbenet miatt, hogy mégis hogyan tudnak pl. szex közben csókolózni

- extrém különbség a lány javára - ezt sokkal jobban leszólják, mint ha a fiú javára lenne az extrém különbség.


Amíg ilyen nézetek uralkodnak egy társadalomban és éppen emiatt sok szülő is erre neveli a gyerekét, akkor ott ideje változtatni.


Az extrém eltéréseket én sem támogatom semmilyen irányba és nem azért, mert társadalmilag elítélendő, hanem azért, mert körülményes a szex. Például a fenti szex közbeni csókolózás.


De létrejönne egy igazságos világ, ahol a +/-20 centi teljesen elfogadott lenne, így mindenki megtalálná a párját.


De jelenleg az van, hogy ezt a magasság-diszkriminációt az átlagmagasság megugrása miatt már a 180 alatti férfiak is megérzik, az 170 alattiak még jobban, az 160 alattiak pedig már az öngyilkosság határán vannak, mert őket aztán már végképp nem akarja senki.

2013. okt. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!