Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi számít hazugságnak? Mi az...

Mi számít hazugságnak? Mi az a hazugság?

Figyelt kérdés

Vegyünk két egyszerű példát:

1, elhívok randira egy csajt aki azt mondja, hogy most nem ér rá, szóval most neki nem jó. persze nem azt mondja amit gondol, mert valójában nincs kedve eljönni velem.

2, egy srác a randik alatt többször is elmondja a lánynak, hogy milyen különleges, hogy mennyire kedveli a személyiségét, hogy jól érzi vele magát és, hogy komolyan gondolja a kettejük kapcsolatát.

persze a srác csak szexet akar és ezért beáldoz 2-3 randit.



2013. júl. 14. 11:28
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

amúgy nem beszéltem szűz lányokról! ezzel már rádobtatok a második példára egy lapáttal.

de ugyanennyi erővel az elsőre is rá lehetne, nem? hiszen mi van ha az első szituációban a csaj és a srác ismerik már egymást, jóban vannak.

a srác egy idő után többet érzett, ezért jött a meghívás. továbbpörgetve! nyilván ha valakivel jóban vagy akkor elvárod tőle, hogy őszinte legyen és sokkal jobban fáj a hazugság, főleg ha csak utólag jösssz rá és mondjuk elhívod x idővel később, mert úgy gondolod, hogy a csaj igazat mond hiszen ha valakivel jóban vagy annak nem hazudsz, tehát csak az van, hogy nem jó neki az időpont és majd legközelebb jó lesz.

ha így továbbszínezem a dolgot akkor kábé egyszintbe kerülünk a szűzlányok átverésével.

2013. júl. 14. 12:23
 22/23 anonim ***** válasza:

Az első esetben valószínűleg ugyanaz lesz a végkimenetel, ha elmegy a csaj, ha nem. Ugyanis ha már negatívan áll hozzá, nagyon nehéz lesz elérni, hogy meggondolja magát. Nem lehetetlen, csak nehéz. És nem biztos, hogy megéri ezen törni magát az embernek. Ha nem ismeri, akkor azért, ha meg ismeri, akkor meg azért (mert ahogy ő, a lány is tudja, mire számít a másiktól, és az neki nem kell).


A második esetben nem szimpla hazugságról van szó, hanem átverésről. A hazugság inkább egy kijelentés, míg az átverés egy hosszabb folyamat. Előre kitervelt, és fenntartott, ez súlyosbító körülmény. Megmondhatja, hogy csak szexet akar, de ha elutasítást kap, fogadja el. Ezt sincs értelme erőltetni, ha a másik nem akarja.


Amúgy a csak szexet akarást is elítélem, így a probléma megoldva. Nem áldozat a srác a második esetben. Az elsőben még csakcsak, de ki lehet abból jönni jól: találtál egy embert, akivel nem. Ahogy Edison is mondta, nem tévedtem, csak találtam 50000 utat, ahogy nem működik.

2013. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Froncsi ***** válasza:

Pasi vagyok, mielőtt bemagyaráznád nekem, hogy a nők védik magukat.

Fordítsunk a hazugságokon!

--

A nő szeretne randizni, de a srác azt mondja most nem ér rá (mert a nő nem jön be neki, de nem akarja valamiért az arcába vágni. Nem tiszta dolog, de még elmegy)

--

A nő azt mondja a pasinak mennyire kívánja, néha megsímogatja neki a rudat, hogy megtartsa a srácot. (pedig valójában csak érzelmi kapcsolatot akar, és nem lesz szex)

--

Na? Most melyik az elfogadhatóbb?

2013. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!