Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan, mit mondjak az anyámna...

Hogyan, mit mondjak az anyámnak? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú,netről ismerem,szóval élőben még nem találkoztunk,egy hónapja beszélgetek vele.Normális meg minden.Elhívott találkozni,nem randizni egyelőre,csak olyan baráti találkozásra jövő hétre.A bátyám nem zavarja,de anyámnak mit mondjak? Anyám valószínű azt mondaná ha megtudná hogy fiúval találkozom,pláne hogy csak netről ismerem hogy(igazából minden fiúhoz így áll hozzá,akit én személyesen ismerek ahhoz is)hogy kitudja igazából milyen ember,majd lehet megver,megerőszakol stb...és a vége az lenne hogy márpedig nem megyek sehova.Nem vagyok hülye hogy átmenjek hozzá elsőre,olyan találkoznánk ahol azért relatív sok ember van.Nem igazán szeretnék hazudni anyámnak.De ha hazudnék most hogy pl:elmegyek sétálni,és esetleg később barátok leszünk vagy együtt leszek a fiúval mit mondhatnék mikor találkozom vele,kivel megyek el,mert nem hiszem hogy bevenné hogy mindig sétálok vagy ilyesmi,iletve megtörténhet az is hogy meglát vele egy ismerősünk valahol stb...Ha meg össze jövök vele akkor előbb-utóbb be is kéne mutatnom,de mit mondhatnék mióta és főképp honnan ismerem? Tudom,fölösleges ennyire előre szaladni,mert az is lehet soha nem találkozunk többet,de úgy gondolom inkább gondolkodom előre fölöslegesen mint hogy hirtelen kelljen valami összecsapott történetet kitalálni.Valami ötlet hogy mit mondjak most róla,vagy semmit róla és hazudjak? És esetleg(ha lesz később)akkor később mit?

2013. jún. 25. 04:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Minél kevesebbet, annál jobb.
2013. jún. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Az anyukad, csak nagyon felt teged, annak sosincs jo vege, ha eltitkolod az igazsagot. Szerintem inkabb ugy mond ha elmesz otthonrol, hogy egy baratoddal talalkozol, ebbe nem kothet bele.
2013. jún. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyelőre ne mondj semmit arról, hogy fiúval találkozol, hiszen ez nem randi.

Ha komolyra fordul a kapcsolatotok esetleg, finoman (de ne említsd neki a netet, találjatok ki valamit, hogy honnan ismeritek egymást- de a fiúval beszéld meg mindenképp!) mondd el neki, hogy van valakid.

2013. jún. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, lehet nem is engedne el, akkor megszöksz és találkozol vele.

Csak aztán ne a Tényekbe lássunk legközelebb, mert igaza volt anyudnak :/

2013. jún. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
a bátyádat nem zavarja?
2013. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
jobb az ilyet titokban tartani..
2013. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

1.Végülis,ez is egy meglátás...

2.Ez is jó,végülis majdnem igaz,jobb mint teljesen hazudni.

3.Legjobb tanács eddig,neked főleg köszi.:)

4.Nem fogtok ott látni.Nem hinném hogy olyan ember lenne,de ha igen,biztos hogy egy emberekkel teli helyen nem próbálna meg bármi olyat csinálni velem.

5.Nem értem miért lényeg,de nem,nem zavarja.

2013. jún. 25. 08:31
 8/17 anonim ***** válasza:
De most, ha a bátyádat zavarná, akkor mi lenne? Mi köze hozzá?
2013. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Beszélj a fiúval róla hogy hogy legyen az egész szerintem.
2013. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Első találka a játszótéren előttetek. Leellenőrzöd fél óra alatt, aztán ha okénak tűnik akkor abban a menetben fel is viszed anyádnak bemutatni, hogy beszélgessen vele.

De figyelmeztesd anyádat hogy ha túl zsarnoki lesz vagy szégyenbe hoz téged akkor vége a bizalomnak kettőtök között és súlyos lelki traumát okozhat neked ami megakadályozhatja hogy boldog párkapcsolatod lehessen felnőtt korodban. A féltése jogos de mindig van járható középút és ha tekintettel van a te érzéseidre akkor vállalnia kell ezt.

Tudatosítsd vele hogy ő az anyád és tudnod kell számítanod rá, és nem félni tőle.

30F

2013. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!