Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldhatnánk meg? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnánk meg? Mit mondjak anyámnak?

Figyelt kérdés
A barátommal együtt szeretnénk aludni.Elhívott hozzájuk.Az ő szülei megengednék,ismernek engem.Csak az én anyummal van baj.Azt találtam ki,hogy azt mondom,hogy egy barátnőmnél alszom.De akkor meg valószínűleg beszélni akarna a barátnőm szüleivel.Ha az igazat mondanám,hogy a barátoméknál alszom,akkor tuti nem engedne el. :( (F/17,L/17)
2010. szept. 29. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Anya! Te mikor vesztettede el? Csak mert én most a fiúmnál alszok!


Apádnak nem tudod elmondani? Vagy az még bajosabb?

2010. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne kezdd el a hazudozást. Mondd meg, hová mennél. Ennyi. Ha nem enged, nem enged, van ilyen. Ha 17 vagy, akkor igazán tudsz várni 18 éves korodig az együtt alvással. Engem sem engedtek 16 évesen a szüleim. Ez van (amúgy így utólag hálás is vagyok érte).
2010. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy az még bajosabb lenne,igen.Mégis csak a "pici" lánya vagyok,ő meg mégis egy apa.De azért is jó,mert ma elkezdeném beadagolni anyámnak ezt az ötletet,apám meg külföldre kell mennie pénteken munka ügyben.Szóval itthon sem lenne,mikor elmegyek meg stb.
2010. szept. 29. 11:26
 4/11 Moszuke ***** válasza:

csóró apádnak jól fog esni hogy átbaszod. lefog neki esni hogy direkt így időzítetted a kényes téma elmondását. és azt is levágja hogy anyádat használod fel arra hogy megpuhítsd őt.

apád nyilván nem egy barbár gorilla. hiába mondom tudom, mert leszarod, de nem kéne így bánnod vele. majd ha felnősz nevetni fogsz a mostani dolgaidon.


addig is hááát anyuka függő.. szerintem én ha most 22 évesen azt mondanám anyámnak hogy ott alszom egy lánynál, tuti jönne egy laza 3órás fejmosás.. ami lemaradt eddig.

téged meg mint 17évest joggal tartana otthon.

de szerintem mond el, a szülők bölcsebbek, átélték már azt amit te még csak fogsz..

2010. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De nem bírom/bírjuk ki :( annyira akarjuk.És anyám úgysem engedné meg.Eléggé fognak ilyen téren. :(

"Moszuke" igazad van...köszönöm mindenkinek.

2010. szept. 29. 11:39
 6/11 Moszuke ***** válasza:

mond el! anyádnak jól fog esni hogy próbálsz őszinte lenni.

ha meg kiderül hogy egy ilyen "fontos" dologba hazudsz akkor eljátszod a bizalmat... azt k.va nehéz visszaszerezni.

2010. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, én elengedném a gyermekemet, csak a kezébe nyomnék egy csomag óvszert. Anyukád sem hiszem, hogy idősebb lett volna, nem is beszélve a mostani 13-14 évesekről. Na az felháborító, de 17 évesen nem. Mondd el neki.És legyetek boldogok!
2010. szept. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hazudj, mert ha kiderül akkor botrány lesz.

Pár hónapig még járjatok és majd akkor hátha anyud engedékeny lesz.

Bár nekem van olyan lány ismerősöm aki 20 éves és nem engedik, hogy a pasijánál aludjon.

2010. szept. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.Örülök neki,hogy vannak még ilyen normális,racionális gondolkodású emberek. :)
2010. szept. 29. 11:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg a SZÜLEIDDEL mindenképpen! Előszőr lehet, hogy nehezen fogadják de aztán úgyis rájönnek hogy hoppá, eltelt az idő...
2010. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!