Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baja van az anyámnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja van az anyámnak? Miért szól bele?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam a barátomhoz menni inkább ő szokott jönni hozzám mert én nem igazán szeretem a családjat és inkább megtartom a távolsagot minthogy baj legyen. De multhéten elutaztak és csak holnap indulnak haza, ezért vasárnap nála aludtam. Ma mondta a barátom hogy menjek én hozzá. Szólok anyámnak hogy elmegyek ithonrol mire ő: "Jobban szeretem ha nem te mész hozzá hanem együtt mentek. Nagyon a kedvében jársz mostanába ... nem azért de aztán majd nem lesz becsületed előtte. Ha nem érsz neki annyitt hogy érted jöjjön akkor hajd a piccsába." Én meg elmentem. Tíz percre lakok tőle. Azért nem jött mert akkor ért haza a munkából és addig ő lezuhanyozott. Nem értem miért mondja ezt. 4 éve vagynk együtt. Most tényleg nem jött értem de vasárnap mire a szomszéd kapuhoz értem már ott volt előttem kocsival, csak azt anyám biztos nem tudja. 8 óra fele mentem el 10kor meg már jött az sms hogy mikor megyek haza. Most ez normális? De 15 éves öcsém éjszaka 12-1 ig kint ülhet.
2011. szept. 1. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy? Ha elmúltál 18, akkor megmondanám neki a magamét, hogy állítson egy kicsit magán.
2011. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19 vagyok.
2011. szept. 1. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vok. Nahát akkor 19 éves vagy, ne szóljon már bele mindenbe:D
2011. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megmondanám neki szép finoman hogy állítson magán, vagy figyelmen kívül hagynám mit mondd, vagy mit ír.


Mit tehet? Eltilt tőle? Kétlem..

2011. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Anyád is dugni akar a sráccal. Öcséd meg dugja anyádat azért maradhat kint sokáig!
2011. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, anyád félt, ez tény. Hogy mitől, az keményen, és határozottan meg kell kérdezni. Nem érdemes játszani a prűdöt, szende kislányt, visszafogott anyakedvencet, és azt meg pláne nem, hogy hivatkozni az öcsédre (az ugyanis nem te vagy). Szóval ilyen feltételek mellett őszintén el kell mondani, hogy vannak igényeid, mert nem vagy már annyira kicsi, hogy otthon barbist játszol, és ez elégít ki.

Amennyiben megérti, az jó. Amennyiben nem, akkor legyen véleménye. Ha négy éve vagy együtt a fiúval, akkor nagyon nem lehet olyan véleménye, mely arról szól, hogy felületes, 'csak azt akarja', kicsapongó, miegymás. Szembesíteni kell, szembesíteni kell. Mert nem arról szól a világ, hogy egy anya örökre megtiltson mindent a lányának csak azért, mert vele lakik a lánya. Az más kérdés, hogy annyit talán jogosan vár el, hogy mondjuk az iskolát ne hanyagold el. De ez a saját érdeked is.

2011. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!