Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Működhet ez a hazugság az...

Működhet ez a hazugság az ismerkedés elején?

Figyelt kérdés
Nincs munkám 26 évesen szüleimen élek. Szeretnék munkát, de pályakezdőként ez nehézkes és egy ideig még munka nélkül leszek. Viszont barátnőt szeretnék, de egy munkanélküli fiút egy nőt se akarna. Ismerősnek van egy cége felvenni nem tudna, de fedezne engem, hogy ott dolgozok. A nő így nem gondol egy szülein éló semmirekellónek, ami sajnos igaz. Mikor közelebb kerülünk, akkor majd azt mondom, hogy tönkre ment a cég, de akkor már szeretni fog engem és elfogja ezt nézni nekem. Aztán talán, lesz majd munkám is.
2013. jún. 18. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
ásd el magad.
2013. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is így csináltam.
2013. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ne hazudj semmiféle kép se, mint ahogy írod egy hazugság és utána jön a második, harmadik.....nem szabad, ha találsz egy lányt az úgy fog elfogadni amilyen vagy.
2013. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sosem fogom ezt megérteni...
2013. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ne kamuzz. mond meg hogy munkát keresel és kész.
2013. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gáz.

Aztán majd bekamuzod, hogy mikor végzel? És ha eléd megy meglepiből? Egy lány nem a munkahelyedért fog szeretni, hanem mert őszinte vagy. Sokkal becsülendőbb az, ha megmondod, hogy még nem találtál munkát, pályakezdő vagy. Mindenki tudja, hogy nehéz a pályakezdőknek. Akkor lennél semmirekellő, ha nem is akarnál dolgozni, csak lógni anyádék nyakán

2013. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

legyél egyenes, elmondod pályakezdő vagy, munkát keresel, ez majd megoldódik, nem ezért fog szeretni, hanem Magadért

jobban szeretem, ha valaki egyenes N

2013. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaj de sok rutinos versenyző van itt... a lányok igenis nézik, hogy a másik dolgozik-e, sőt a fiúk is. (Én is néztem, hogy a lány mit csinál, csinál-e valamit vagy arra játszik, hogy eltartsam.)


Kérdező: nyugodtan kamuzz be állást, de azt találd ki, hogy hogyan kamuzol be pénzt. Mert gondolom, hogy pénzed az nincs.

2013. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapja a hűség, bizalom, és őszinteség. Nálad legalább az egyik hiányozna.
2013. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as Kb két hónapnyi fizetésem lenne kamuból. (félretett pénz, örökségből)
2013. jún. 18. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!