Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Működhet ez a hazugság az...

Működhet ez a hazugság az ismerkedés elején?

Figyelt kérdés
Nincs munkám 26 évesen szüleimen élek. Szeretnék munkát, de pályakezdőként ez nehézkes és egy ideig még munka nélkül leszek. Viszont barátnőt szeretnék, de egy munkanélküli fiút egy nőt se akarna. Ismerősnek van egy cége felvenni nem tudna, de fedezne engem, hogy ott dolgozok. A nő így nem gondol egy szülein éló semmirekellónek, ami sajnos igaz. Mikor közelebb kerülünk, akkor majd azt mondom, hogy tönkre ment a cég, de akkor már szeretni fog engem és elfogja ezt nézni nekem. Aztán talán, lesz majd munkám is.
2013. jún. 18. 13:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A munkahely ideiglenes hiánya nem akadálya a szerelemnek, a hazugság viszont igen. Legalábbis nekem hazudós fiú biztosan nem kéne, ha utólag derülne ki elhagynám, vagy legalabbis többé nem bíznék meg benne.

28l

2013. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező:


#8 vagyok.

Először is: tartalék pénzt NEM csajozunk el. Nagy ostobaság volna. Örülünk nek, kellhet még.

Másodszor: mi lesz két hónap múlva?

2013. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!