Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti feláldoznátok egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feláldoznátok egy nagyon jó barátságot egy szerelemért?

Figyelt kérdés

szituáció:

-én 18 éves

-a kiszemelt lány 17 éves

-az expasija 18 éves (másik suliban)

-3 honappal ezelőtt összefutottunk és összeismerkedtünk

-a fiúnak ugyanaz az érdeklődési köre mint nekem

-szinte percek alatt egymásra hangolódtunk

-szimpatikus nekem a srác, és szinte naponta beszélgetek vele is fb -on

-a leendő barátnőm (nevezzük így mert még nem járunk) az utóbbi időben zavart, idegesebb, feszültebb lett, mintha titkolna valamit

-rajtam kaptam az elmúlt pár napban néhány hazugságon

-kérdezgettem h ezzel a pasival milyen volt a kapcsolatuk, válaszul terel, mellébeszél, kiakad, veszekedik

-a srácnál puhatoloztam h mi baja lehet és mesélt néhány múltbéli megtörtént esetet, ami egyáltalán nem úgy történt, ahogy a leendő barátnőm előadta

-a lánynál rákérdeztem h miért kellett nekem hazudnia, amikor nem is úgy voltak a dolgok, ahogy mesélte, megint kiakadt, elment, kikapcsolta a telefonját, törölte magát fb-rol

-arra következtetek h a lány észbe kapott h rajta kaptam a hazugságokon


összefoglalva tehát..


az ex pasija nagyon jófej, őszintének látom, megbízhatónak (a szüleim ismeri az ő szüleit és apukámék szerint tisztességes családban élnek, a szülők példaemberek és a fiúra sem volt még senkinek panasza sose, a szüleimnek csak hihetek).. összehaverkodtunk, sokszor együtt logunk, ökörködünk a közös társaságunkkal stb. a lányt természetesen nem hanyagolom, inkább ő engem.. amiota az expasija képbe került, teljesen megváltozott, hazudik, titkolózik, sumákol, ha meg rákérdezek valamire kiborul.. nagyon szeretem.. de ugy érzem h nem őszinte velem az első perctöl fogva.. mint kiderült nem a fiú miatt hanem a lány miatt történt a szakitásuk mert megcsalta a fiút, de ezt nekem úgy mesélte a lány, hogy őt csalta meg.. lehetetlen vele beszélgetni, hisztizik, ajtót csapkod, menekül, a volt pasiját szidja mint egy veszett bolond, engem is ócsárol, vérben forognak a szemei, ilyesmik


kérdésem tehát ti mit tennétek ebbe a szorult helyzetben?? hanyagoljam a volt pasiját és koncentráljak a lányra v inkább logjak együtt egy olyan baráttal (szerintem kijelenthetem barátnak) akit őszintének, humorosnak, jó arcnak találok.. ti beáldoznátok a jó barátságot, haverságot a szerelemért?? szeretem a lányt de ugy érzem h egyre több a kérdőjel.. megbeszélni pedig képtelenség..



2013. jún. 17. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem eri meg!
2013. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lány lesz 1000, de még egy ilyen barátot nem biztos, hogy találsz..semmi sem tart örökké:)
2013. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kockázatos... Nekem is volt évekig egy nagyon jó lány barátom, amíg egyik nyáron komolyabbra nem fordultak a dolgok. A későbbi szakításnak több oka is volt, amit nem igazán lehetett befolyásolni, lényeg hogy megtörtént. Utána már alig-alig beszéltünk. Elvileg barátok voltunk utána is... aztán csak haverok... most meg... nem szívesen mondom ki, de csak ismerősnek tartom. Azóta is keresek még egy olyan barátot mint ő, de hát ritka az ilyen.

Emberfüggő... lehet hogy nektek bejön a dolog, de ha van lehetőséged más szerelemre és közben őt is megtartani barátnak, az már dupla siker.

2013. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elolvastam az utolsó 3 sorod, és abban benne volt a válasz-->koncentráljak a lányra v inkább logjak együtt egy olyan baráttal (szerintem kijelenthetem barátnak) akit őszintének, humorosnak, jó arcnak találok.

szerintem a fiúról több jót írtál te magad is, mint a lányról. hagyd azt a fruskát, maradjon a barát :) tapasztalatból beszélek, hogy szerelmek mennek-jönnek, de az igaz barátok kitartanak.

2013. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak erősíthetem amit már leírtak: Nem éri meg !!!

Van az a mondás: "Az igaz barát többet ér a világ minden kincsénél"

Én 4-5 éve álltam hasonló kérdés elé, de aránylag gyorsan meg is válaszoltam magamnak, és nem bántam meg, azóta is a legjobb barátom.

2013. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:

Isten ments, egy jó barátság többet ér bármilyen nőnél, főleg egy ilyen idétlen, hülye p*csánál! Ezt sose feledd!

Találsz te ettől 100x értelmesebb lányt is.

26F

2013. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Macii ***** válasza:
a csaj hisztis, úgy állítja be magát, hogy ő a tökéletes és a pasi a hibás, ilyen történetekbe a pasinak kell hinni, mert ő már miért hazudna, ha állításod szerint normális, tökre nem foglalkozik vele, ő ettől nem lesz se több se kevesebb, én sose áldoznék be egy barátságot egy csaj miatt, még ha normális is a lány, de mivel nem az, ez már eldöntött kérdés, meg egyébként mindig arra gondolj, hogy házi nyúlra sose lövünk;) 20F
2013. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!