Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi számít hazugságnak? Mi az...

Mi számít hazugságnak? Mi az a hazugság?

Figyelt kérdés

Vegyünk két egyszerű példát:

1, elhívok randira egy csajt aki azt mondja, hogy most nem ér rá, szóval most neki nem jó. persze nem azt mondja amit gondol, mert valójában nincs kedve eljönni velem.

2, egy srác a randik alatt többször is elmondja a lánynak, hogy milyen különleges, hogy mennyire kedveli a személyiségét, hogy jól érzi vele magát és, hogy komolyan gondolja a kettejük kapcsolatát.

persze a srác csak szexet akar és ezért beáldoz 2-3 randit.



2013. júl. 14. 11:28
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

ma 11:44

légyszíves egy kicsit bővebben, mert a hülyeség mert csak, az nem érv.

2013. júl. 14. 11:46
 12/23 anonim ***** válasza:
#10 itt most nem arról van szó, hogy a nőknek szabad, a pasiknak nem. Hanem maga a két eset teljesen más. Ha fordítva lenne, hogy a pasi hazudik az 1. esetben és a csaj "használná" ki a pasit a 2.ban akkor is ugyanezt mondanám, hogy a 2. eset a rosszabb.
2013. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#11 nehogy már a kihasznált lány legyen a hibás, amiért nem látott át a pasi hazugságain! Hol élsz te? Bárki lehet, sőt volt is tapasztalatlan, naiv, amit könnyen ki lehet használni, főleg a fiatalabb lányoknál, és sokan ezt ki is használják, és nincsenek tekintettek arra a pasik, hogy esetleg szüzek, és milyen következményei lehetnek később, mivel sok lány annak adná oda a szüzességét, akit szeret, nem egy olyannak, akinek csak 1 éjszakára kell.
2013. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves kérdező, de egy marha nagy férfiimádó vagy, te mindenáron őket akarod védeni, és a nőket meg alázni. Nézd, ha egy nő azt mondja egy öreg, és ronda pasinak, hogy jajj szeretlek, mikor nyilván csak a pénzére hajt, akkor nyilván az is nagy bűn, mert hazugság. De a te példád egy marhaság! Az első tényleg csak egy kegyes hazugság, mert mégis milyen lenne, ha azt mondaná, hogy ocsmány a képed, és nem akarlak látni, kösz, nem, míg a másik egy KIHASZNÁLÁS! Az első nem használ ki semmit, sőt, ha azt mondaná, hogy jó, elmegyek veled, miközben csak azért tenné, hogy a pasi elhalmozza ajándékokkal, akkor lenne egy súlyban a másodikkal.
2013. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ja, amit meg az előttem író mond, hogy vannak naiv lányok... Én is ilyen vagyok, simán ki lehetne engem használni, és nem tudom miből kellene tudnom azt, hogy éppen hazudnak nekem. És ha szerelmes vagyok? Akkor aztán tényleg nem gondolkodom tiszta fejjel.
2013. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15 ezt inkább ne nagyon hangoztasd itt, mert bőven akadnak ezen az oldalon is olyan egyének, akik ezt gondolkozás nélkül kihasználnák..


Amúgy kérdező, nem reagálsz az elhangzottakra?

2013. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
hatos válaszoló igen jól leírta..
2013. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

reagálok, de azért sajnos most nincs sok időm, remélem szép számmal jönnek a válaszok és akkor majd reagálok. amúgy is csak a véleményekre voltam kíváncsi. kíváncsi vagyok, hogy milyen logikátlansággal próbálják a nők az egyes esetet elhalványítani, mint kegyes hazugságot, míg a másikat beállítani főben járó bűnnek. :D


hozzáteszem nem állítottam, hogy a kettő között nincs különbség, mert van, de alapvetően mindkettő hazugság! kegyes hazugság? szerintem teljesen mindegy, hiszen mindkettő célja ugyanaz: a fél aki hazudik azért teszi, mert így könnyebb neki! a nő azért hazudik az egyes esetben, mert neki így egyszerűbb, nem kell őszintének lennie. a férfi pedig szintén a saját céljaiért hazudik. midkettő önző dolog, mert a másikra egyik sem gondol. különbség van, hiszen semmi sem fehér és szürke...

hiszen az első esetben neked nem muszáj azt mondanod a srácnak, hogy "ocsmány a képed, és nem akarlak látni" hanem valami szofisztikáltabb megfogalmazás is elég lenne. persze ha valakitől csak ennyi telik :)

2013. júl. 14. 12:16
 19/23 anonim ***** válasza:
Hallod... olyan ostoba vagy! Olyan, mintha egy almát hasonlítanál egy körtéhez. :DDDDD Azért gyümölcs mind2, de mégsem ugyanaz. De mind1, egy hülye vagy, de csak bizonygasd a saját igazad, mint látod a válaszolók közül egyik sem ért veled egyet, tehát nyilván nem mi vagyunk a hülyék :D
2013. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19 egyet értek, fölösleges ezzel fáradozni, bármit hozunk is fel, a nők lesznek az undorító szemetek, a pasik meg az ártatlan áldozatok.. nekem ehhez nincs kedvem, további szép napot.
2013. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!