Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajok miért szeretik...

A csajok miért szeretik jobbnak, szentebbnek, angyalibbnak feltüntetni magukat, mint amilyenek valójában, mire jó ez az álszentkedés, miért nem vallják be, hogy nekik is a külső a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Például azt mondják, jaj hát nekik a külső nem számít magában, a belsővel együtt érvényes csak, mert a külső megfog, belső megtart kamu baromságot horjádk itt össze-vissza. KÖzben meg megmondom mi van. Például mennek bulizni, oda megy hozzájuk egy fehér srác, durva módon lekoptatják emberszámba sem veszik. Aztán odajön hozzájuk egy néger, hirtelen máris táncikálnak vele, meg tök jjópofiznak neki, na ott tényleg angyali kedvességüket csillantják meg, persze után dugnak is a fekával, mert hát nekik tényleg nem a külső a lényeg, bizony, nem tesznek ők különbséget fehér, fekete, japán vagy francia fehér között, nekik egyre megy, meg az sem baj, ha csúnya a fiú, ha belül szép, hát persze ki az a marha, aki ezt beveszi, most őszintén?

Meg tényleg azt lehet látni, hogy mostanság már az a gáz, ha fehér bőröd van, muszáj szoliznom nekem is lassan, mert lenéznek, fehér, régi időkben, úri bőrnek nevezett színem miatt. Az a gond, hogy nagyon érzékeny is a bőröm, családom hajlamos a bőrrákra, de hát ez kell, barnulni, mert különben a fekákkal sem tudom felvenni már a versenyt, hogy a méretről ne is beszéljek, de hát a lányok azok tényleg a belsőt tartják a legfontosabbnak. Aztán egy bunkó, verekedő, iszákosnál kötnek ki, akit még úgy is szeretnek, ha megcsalja őket. Vannak ilyen példák, nem mese, higgyjégtek el tudnék ismerősök között emlegetni ilyeneket, de szerintem ti is biztosan tudtok egy-két esetről. Na és mi a lényeg, hogy a rendes, értelmes, fehér fiúkat meg emberszámba sem veszik. Kénytelen az ember rosszá válni, ha barátnőt akar, színészkedni kell. Nem tagadom én magam is csak úgy voltam sikeres lányoknál, ha játszottam a tökös, menő, laza köcsögöt, aki már kúrt legalább 5 lánnyal, ez a minimum, és még talán kevés is sok lánynak.



2013. jún. 26. 17:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
6%
Ez van sajnos, én is fehér ember vagyok, átlagos külsővel, egy csaj sem áll szóba velem!
2013. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%

ez a világ. szokd meg és szard le. mást úgy sem tehetsz és ez még rosszabb is lesz


22/F

2013. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan 10 üveg sör!!!
2013. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%

Én őszinte leszek (100% hogy lepontoznak, de mind1)

Nekem csak a külső számít (mint mindenkinek aki azt mondja hogy nem az hazudik)

Mert ha nem tetszik valaki le se állok vele flörtölgetni vagy beszélgetni ez által nem ismerem meg a "belsőjét".

2013. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
négyes, sajnos igazad van, manapság mindenki így gondolkodik
2013. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Mert hülye vagy és csak nyafogni tudsz?
2013. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Ennyi állatságot egy helyen soha az életben nem láttam még, pedig olvastam már pár kérdésed.


1. "Például azt mondják, jaj hát nekik a külső nem számít magában, a belsővel együtt érvényes csak, mert a külső megfog, belső megtart "


Igen, a külső csak a belsővel együtt érvényes csak. A "külső megfog, belső megtart" dolog viszony egy közhely. Külső megfog, aztán a belső vagy kiábrándít, vagy pedig még jobban megfog. Nálam így működik.


2. "Például mennek bulizni, oda megy hozzájuk egy fehér srác, durva módon lekoptatják emberszámba sem veszik. Aztán odajön hozzájuk egy néger, hirtelen máris táncikálnak vele, meg tök jjópofiznak neki, na ott tényleg angyali kedvességüket csillantják meg, persze után dugnak is a fekával"


Először is, alig szoktam bulizni menni, idejét nem tudom, hogy mikor voltam legutóbb. Másodszor pedig, ha még el is megyek bulizni, akkor sem fehérrel sem pedig fekával nem fekszem össze, mert taszítónak és méltatlannak találom az ilyesmit.

Most, hogy így végiggondoltam, asszem még nem is beszéltem négerrel soha életemben. :D


" bizony, nem tesznek ők különbséget fehér, fekete, japán vagy francia fehér között"


Igenis teszek különbséget. Nem járnék sem négerrel, sem sárgával. Nem ítélem el őket, csak taszítanak.

Teljesen egyértelműen fehér párt szeretnék.


"Nem tagadom én magam is csak úgy voltam sikeres lányoknál, ha játszottam a tökös, menő, laza köcsögöt, aki már kúrt legalább 5 lánnyal"


El tudom képzelni, hogy mekkora hiteltelen gyökér lehettél.

Nálam be mernél próbálkozni, akkor olyat kapnál cserébe, hogy hetekig sírnál megállás nélkül.


"Vannak ilyen példák, nem mese, higgyjégtek el tudnék ismerősök között emlegetni ilyeneket"


Igen, sajnos sok kapcsolatfüggő, beteges lelkű nő van.



Na összegzésül: NE VONATKOZTASD AZ ÖSSZES HÜ-LYESÉGEDET MINDEN EGYES NŐRE!

Nagyon köszönöm előre is. ;)

2013. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ja, mindig azt ugatják itt, hogy jaj, mert csak nyafogni tudtok, meg az a baj,hogy nincs önbizalmatok stb. maci mese, persze valójában, ha olyan srác megy ezekhez az okoskodó akármi nőkhöz oda,aki nem éri el náluk a mércét, azt elhajtják a p.csába.
2013. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan leépítem azt, akitől nem akarok kapcsolatot.
2013. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ja, mert hozzátok csak a jó képűek mehetnek oda más nem.
2013. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!