Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajok miért szeretik...

A csajok miért szeretik jobbnak, szentebbnek, angyalibbnak feltüntetni magukat, mint amilyenek valójában, mire jó ez az álszentkedés, miért nem vallják be, hogy nekik is a külső a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Például azt mondják, jaj hát nekik a külső nem számít magában, a belsővel együtt érvényes csak, mert a külső megfog, belső megtart kamu baromságot horjádk itt össze-vissza. KÖzben meg megmondom mi van. Például mennek bulizni, oda megy hozzájuk egy fehér srác, durva módon lekoptatják emberszámba sem veszik. Aztán odajön hozzájuk egy néger, hirtelen máris táncikálnak vele, meg tök jjópofiznak neki, na ott tényleg angyali kedvességüket csillantják meg, persze után dugnak is a fekával, mert hát nekik tényleg nem a külső a lényeg, bizony, nem tesznek ők különbséget fehér, fekete, japán vagy francia fehér között, nekik egyre megy, meg az sem baj, ha csúnya a fiú, ha belül szép, hát persze ki az a marha, aki ezt beveszi, most őszintén?

Meg tényleg azt lehet látni, hogy mostanság már az a gáz, ha fehér bőröd van, muszáj szoliznom nekem is lassan, mert lenéznek, fehér, régi időkben, úri bőrnek nevezett színem miatt. Az a gond, hogy nagyon érzékeny is a bőröm, családom hajlamos a bőrrákra, de hát ez kell, barnulni, mert különben a fekákkal sem tudom felvenni már a versenyt, hogy a méretről ne is beszéljek, de hát a lányok azok tényleg a belsőt tartják a legfontosabbnak. Aztán egy bunkó, verekedő, iszákosnál kötnek ki, akit még úgy is szeretnek, ha megcsalja őket. Vannak ilyen példák, nem mese, higgyjégtek el tudnék ismerősök között emlegetni ilyeneket, de szerintem ti is biztosan tudtok egy-két esetről. Na és mi a lényeg, hogy a rendes, értelmes, fehér fiúkat meg emberszámba sem veszik. Kénytelen az ember rosszá válni, ha barátnőt akar, színészkedni kell. Nem tagadom én magam is csak úgy voltam sikeres lányoknál, ha játszottam a tökös, menő, laza köcsögöt, aki már kúrt legalább 5 lánnyal, ez a minimum, és még talán kevés is sok lánynak.



2013. jún. 26. 17:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az jön oda, aki akar. De a továbbiakról jogom van dönteni.
2013. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
köszönjük,de ha befejezted ásd el magad!
2013. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
51%
Kedves Endless Route Nincs jogod dönteni,majd én eldöntöm,hogy ki kivel járhat, itt REND lesz. Ja, és Blöki, elásom magam,de lesz egy hely neked is :)
2013. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Nahát már 71%-nál tartok,pedig valamikor volt 83 is, ha így folytatom levihetem akár 0-ig is :)
2013. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

"Na és mi a lényeg, hogy a rendes, értelmes, fehér fiúkat meg emberszámba sem veszik."


És a rendes értelmes, fehér fiú te lennél? Az elég kellemetlen az emberekre nézve...

2013. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

" Kedves Endless Route Nincs jogod dönteni,majd én eldöntöm,hogy ki kivel járhat, itt REND lesz. Ja, és Blöki, elásom magam,de lesz egy hely neked is :)"


Most nagy kő esett le a szívemről, ugyanis látom, hogy csak trollkodsz. :)

Csak agy tovább!

2013. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Most még rendes, de előbb-utóbb a sok elutasítástól érzéketlen gonosz lesz, mint én, egyre többen leszünk ez az :) Nektek befellegzett! :D
2013. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
*így
2013. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Most még rendes, de előbb-utóbb a sok

elutasítástól érzéketlen gonosz lesz, mint én,

egyre többen leszünk ez az :) Nektek

befellegzett! :D


te nem emiatt lettél érzéketlen gonosz!

2013. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
44%
Ha így folytatom, levihetem akár 0%-ig is? :)
2013. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!