Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem idegesít, hogy a...

Csak engem idegesít, hogy a négerek kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Annyira dühít, hogyha meglátok egy négert egy magyar lánnyal. Ölni tudnék.

2013. júl. 6. 15:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/189 anonim ***** válasza:
73%

Nem takarodom sehová.

Bár lehet, hogy magamnak tennék jót, ha nem társalognék elmeroggyantakkal... de ehhez már úgyis késő. :)


Röhejes a méret dologgal jönni és kész. Nem tudom már komolyan venni ezt a vitát, idegesíteni magam meg nem fogom, szóval inkább kacagok egy jót az emberi h.ülyeségen. :D Meg persze próbálom feldolgozni azt, hogy ti ezeket a dolgokat halál komolyan gondoljátok. Nagy az isten állatkertje.

2013. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/189 anonim ***** válasza:
78%
mintha MO-n annyi ki.aszott néger lenne!az ilyen minek szívja el azt a jó levegőt mások elől?-csak egy felhasználó;)
2013. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/189 anonim ***** válasza:
56%

Endless Route: Azért amikor hallottam lányokat társalogni négerekről, akkor csak úgy áradoztak róluk. Ez is az igazsághoz tartozik. ;)

Nem minden lány/nő ilyen, de valószínű jó részük igen.


Azt lenne jó megnézni, ha egy társaságba betoppanna egy fekete bőrű, és vajon mekkora "felfordulást" okozna a nőneműeknél! Biztos lenne hatása. Nem csak arra gondolok, hogy nem látnak minden nap ilyen férfit, hanem arra is, hogy vajon kialakulna-e vonzalom a néger felé több lányban, mert akkor nem a csodálkozás tárgya, amit a kérdező állít, higgyétek el!

2013. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/189 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem véletlen, hogy nem ismerek olyan lányt/nőt, aki a négerekre gerjed. Ha olyan gyakori lenne, akkor szerintem tudnék róla. :'D

Bizton állítom, hogy a magyar nők túlnyomó része NINCS így ezzel, nem részesíti előnyben a négereket.


Az pedig biztosan nem hagyna hidegen, ha megismernék egy négert, betoppanna, mivel szokatlan. De az egész biztos, hogy nem vonzódnék hozzá, viszolygok tőlük szexuálisan.

2013. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/189 anonim ***** válasza:
75%

Azt lenne jó megnézni, ha egy társaságba

betoppanna egy fekete bőrű, és vajon mekkora

"felfordulást" okozna a nőneműeknél! Biztos

lenne hatása. Nem csak arra gondolok, hogy nem

látnak minden nap ilyen férfit, hanem arra is,

hogy vajon kialakulna-e vonzalom a néger felé több lányban, mert akkor nem a csodálkozás

tárgya, amit a kérdező állít, higgyétek el!


Előfordulhat,hogy lesz vonzalom abban aki alapból vonzódik hozzájuk.pl.Seal és Heidi Klum,de itt úgy van beállítva h ez törvényszerű,pedig nem az.egyáltalán azt nem értem minek ennekekkora feneket keríteni.-csak egy kérdező;)

2013. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/189 anonim ***** válasza:
75%

Endless Route-t ne cseszegessétek ő jó arc:D


1. Egyébként nem tudom ti, hogyan csináljátok, de én négert is ritkán látok nem, hogy néger párokat.

2. Ez olyan mint az európai ázsiában, menjél kis és hidd el te leszel ott a helyi NAGYBETŰS KAN

2013. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/189 anonim ***** válasza:
56%

"Ez olyan mint az európai ázsiában, menjél kis és hidd el te leszel ott a helyi NAGYBETŰS KAN"


És miért is? Mert az európai ember bránere sokkal nagyobb, mint a kiskínaié vagy a japcsiké... Szóval nekem van igazam és ezért tarolnának itt a fekák is, mert ők meg tőlünk vannak sokkal jobb helyzetben.

2013. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/189 anonim ***** válasza:
69%
Kár, hogy ez csak a hozzád hasonló szexuálisan és érzelmileg analfabéta szerencsétlenek szövege. Halvány gőzöd nincs, hogy mi milyen érzés egy nőnek, és, hogy mitől lesz jó a szeretkezés.
2013. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/189 anonim ***** válasza:
52%
Aha ha így lenne akkor viszont a 17 centin felüliek állnak vesztésre, de pont fordítva van a 14 és az alattiak vannak "automatikusan tiltva" emiatt.
2013. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/189 anonim ***** válasza:
75%
istenem,én tényleg nem hiszem el,hogy valaki gyárilag legyen ilyen hlye!-csak egy felhasználó;)
2013. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!