Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem idegesít, hogy a...

Csak engem idegesít, hogy a négerek kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Annyira dühít, hogyha meglátok egy négert egy magyar lánnyal. Ölni tudnék.

2013. júl. 6. 15:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/189 anonim ***** válasza:
61%
Nem rasszizmus, ez evolúció. A négereknek nagyobb a farkuk, persze hogy jobban vonzódnak irántuk a nők.
2013. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/189 anonim ***** válasza:
81%
#7 Egy magyar férfi tudja, h udvarlással semmire se megy nálatok. Ha a magyar udvarolna, a néger meg bunkóskodna, akkor is a négert választanád. Egyébként meg nekik állampolgárság kell, azért hülyítenek be fehér nőket.
2013. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/189 anonim ***** válasza:
13%

#9


Ha ez így lenne importálhatnánk be a sok fekát hogy minden csajnak meglegyen a húsz feletti bráner.


Bár akkor már ázsiai csajokat is kellene, mert nekik meg bőven elég az objective átlagos.

2013. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/189 A kérdező kommentje:
Hát igaz, hogy frusztrál vagyok, amikor lányt leszólítok, hiszen nehéz megfelelni az igényeiknek, de szerintem nem ezen múlik. A lányokat izgatják a négerek, tök mindegy mit csinál egy néger, inkább vele jöttök össze, ha már kezdeményez nálatok, hát még szép, ogy nekik van önbizalmuk, ha sorban dugják a város lányait, mert nektek ők kellenek inkább, ha már adott a lehetőség a választásra.
2013. júl. 6. 15:24
 15/189 anonim ***** válasza:
25%
Persze, hogy ők q*ják a város csajait, elég ha megvillantják a 25 környéki farkukat és automatice win.
2013. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/189 anonim ***** válasza:
57%

12-es (7-es vok)

mint mondtam, nekem NEM tetszenek az afrikai férfiak. nem is volt még közöm egyhez sem.

ebből a szempontból az teljesen mindegy, hogy udvarol, vagy bunkóskodik.

megjegyzem, még egyik sem bunkóskodott velem.

annyit mondtam, hogy az udvarlási módjukból ítélve, meg tudom érteni azokat a nőket, akik elolvadnak tőlük. mert tényleg tudnak bánni a nőkkel. egy pillanat alatt tudom, ha hozzám szólnak, hogy pontosan tudják, mit és hogyan kell mondani. és ez bizony előny.

te viszont máris lehurrogtál engem, sértődötten reagáltál rám, rámtámadtál.

mire föl? ha ilyen vagy, ne csodálkozz, hogy nem téged választanak, hanem azt, aki kedves és tud udvarolni.

2013. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/189 anonim ***** válasza:
48%

Vagyis ugyanúgy kellene a nagy bráner, csak fehér színű legyen :D


A többiek meg beérik a feketékkel ha nincs más :D

2013. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/189 anonim ***** válasza:
84%
És te még foglalkozol ezekkel a nőkkel? Szard le őket, és a visszafogottabb külsejűekkel ismerkedj. Ne bosszantsd magad a hülyék miatt.
2013. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/189 anonim ***** válasza:
84%
#16 Én is tudok udvarolni, csak leszoktam róla, mert sose mentem vele semmire. Nem ez kell nektek, hanem jó kinézet meg nagy farok.
2013. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/189 anonim ***** válasza:
57%
17. sajnos primitíven reagálsz. normális nőnek így nem fogsz kelleni. nem a kis méreted miatt, (mert az nem is látszik, ha fel vagy öltözve), hanem a frusztráltságod, a gúnyos viselkedésed miatt. változtass ezen, és akkor nem kell majd az afrikaiakra irigykedned.
2013. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!