Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova lettek az igazi férfiak?

Hova lettek az igazi férfiak?

Figyelt kérdés

Érdekes módon egyet sem találok.

Itt nem arra gondolok, hogy valaki pasi, mert az csak egy dolog. Az igazi férfias férfiakkal mi lett? Ennyire kihaltak volna, hogy már egy sincsen?


2013. jún. 18. 21:41
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Ugye nem bírnád ki, hogy ne a tiéd legyen az utolsó szó?
2013. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:
Ahogy látom te sem.
2013. jún. 19. 21:19
 53/57 anonim ***** válasza:
Mint egy házaspár, úgy veszekedtek!
2013. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

Válunk.

Neki "igazi férfi" kell, nekem meg egy komolyan vehető nő.

2013. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:

XDDDDDDDDD :D


Most, hogy elváltunk további szépeket neked, remélem megtalálod a komolyan vehető nőt. :D

2013. jún. 19. 22:39
 56/57 anonim ***** válasza:
Ritka mint a fehér holló... Sokkal több a szép nő, mint a jóvágású férfi. Ha csak világszinten nézzük, az egzotikus nők pl. szexik, de ez férfiak esetében szerintem nem így van, mert marha alacsonyak. Igenis fontos a külső, ami az ápoltságban és a jó ízlésben nyílvánul meg, csak sokan összekeverik a helyes pofival meg a jó testel, ahelyett hogy próbálnák kihozni magukból a legtöbbet, nyavajognak. Nyilván minden nőnek van ideálja, de hiába a külső ha belül tök sötét az illető... Valóba alíg maradt normális pasi vagy túlgyúrt vagy homis, vagy olyan mint egy kisfiú, a maradék meg igénytelen. Akik meg netán normálisak az mind foglalt, vagy csak mi vagyunk pechesek h nem találjuk őket. Egy normális férfi okos, művelt, inteligens, van életcélja, tesz a céljaiért, akar családot, nomális munkahelyet és bizony magas fizetést, önmagáért a leendő családjáért, nekem pl. nem kéne olyan pasi aki nem akar "kitörni" tenni azért hogy a maximumot hozza ki magából, mert nyilván akarok gyerekeket, azoknak normális apát, akik képesek ellátni és mindent megadni a gyerekeiknek. Nyilván ha buta nehezebben éri el, ha tanul könnyebb. Viszonylag olcsón lehet normálisan öltözködni, mégis sok pasi mintha direkt nem összeillő ruhákat aggatna magára, vagy van neki 3 méregdrága cucca és minden nap abba szaladgál. Mellesleg legtöbbjük ápolatlan, olyan kevesen használnak parfümöt h az csak na... én egy büdi pasihoz hozzá se nyúlnék, a sárga fogak rágott körmök, koszos körmök is taszítóak. A cigarettáról meg a piálásról nem is beszélve. Ezen felül, bókólni udvarolni már egyáltalán nem tudnak, hová tart az emberiség...:S Tisztelet a kivételnek, senkit nem akartam megbántani ez csak az én véleményem, tapasztalatom.
2013. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
2014. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!