Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova lettek az igazi férfiak?

Hova lettek az igazi férfiak?

Figyelt kérdés

Érdekes módon egyet sem találok.

Itt nem arra gondolok, hogy valaki pasi, mert az csak egy dolog. Az igazi férfias férfiakkal mi lett? Ennyire kihaltak volna, hogy már egy sincsen?


2013. jún. 18. 21:41
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

A kérdés gazdájától.


Tudok én kedves lenni, de miután ismeretlenül egysíkú szexmániásnak tituláltál ne várj tőlem bájolgást.

2013. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
Arról én nem tehetek, hogy magadravetted. :D
2013. jún. 19. 11:04
 43/57 anonim ***** válasza:
Szemtelenkedsz is, meg terelsz is, de azt továbbra sem látom mitől vagy ilyen rátarti.
2013. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:

Most ne is haragudj de te vetted magadra a dolgokat és még én vagyok a rossz?

Vicc. :D

2013. jún. 19. 16:49
 45/57 anonim ***** válasza:

Visszaolvastam, átgondoltam, de hacsak nem a két női válaszolónak írtad, hogy ne beszéljenek más férfiak nevében, akkor kizárásos alapon a degradáló kommented csak nekem szólhat.

Úgyhogy továbbra is kíváncsian várom, hogy megindokold ezt mire alapoztad, vagy B lehetőségként bevalld, hogy tényleg 16 éves vagy, és csak a szád nagy.

2013. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

Úgylátszik azt nem olvastad el amit te írtál. :D

Egyébként meg nem értem mit "pattogsz" itt mivel a te nézőpontod más mint az enyém, mellesleg szerintem fölösleges itt "vitázni" mivel úgysem adunk egymás véleményére, és ismerni sem ismerjük egymást.

Szóval fölösleges már csak erre vissza írnod is, takarítsd meg magadnak az időt és töltsd jobb dolgokkal.

2013. jún. 19. 20:28
 47/57 anonim ***** válasza:

Vissza szoktam olvasni, amit leírok, és lehetőség szerint ki is javítom az elütéseket.


Őszintén érdekeltek volna az érveid, pont azért mert kívülállóként elfogulatlan és őszintébb lehettél volna.

2013. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Jó akkor most végűlis miben is érdekel a véleményem?
2013. jún. 19. 20:50
 49/57 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Tartsd meg magadnak. :DDD
2013. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
Helyes. :D
2013. jún. 19. 21:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!