Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova lettek az igazi férfiak?

Hova lettek az igazi férfiak?

Figyelt kérdés

Érdekes módon egyet sem találok.

Itt nem arra gondolok, hogy valaki pasi, mert az csak egy dolog. Az igazi férfias férfiakkal mi lett? Ennyire kihaltak volna, hogy már egy sincsen?


2013. jún. 18. 21:41
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem találsz egyet sem, mert mindig széthagyod a cuccaidat.
2013. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
Kiherélt a sok nagyigényű nő.
2013. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:

Nem attól férfias valaki, hogy tetszik, sőt valahogy mindig olyanban látom meg abelső értékeket aki elsőre nem tetszik.

Szóval itt most ne a külsőre gondoljatok.

2013. jún. 18. 21:49
 14/57 anonim ***** válasza:

Mi nem gondolunk semmire, tőled várjuk, hogy leírd, hogy te mire gondolsz.

Ez egy jó flame indító kérdés, csak kicsit ki kellene fejtened.

2013. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:

Én egyetértek a kérdezővel.Magam is szomorúan tapasztalom, hogy kihalófélben vannak. Külsőre vagy tök igénytelen, vagy túl pávásak a hímneműek.


Olyan igazi férfit,akiben van igazi sárm,nem kigyúrt szteroidos 3centis kukival rendelkező díszpéldány- nem nagyon látok....


A férfi számomra:

magas(olyan 180-185cm)

normálisan öltözködik(vállalható az utcán)

ápolt,gyakran borotválkozik,gyakran lenyiratja rövidre a haját

nem sajnál 200ft-ot fizetni egy colára,vagy kávéra,netán egy mozira is futja olykor(én megvenném neki a popcornt és az üccsit mellé),ünnepnapokon egy szál virág,vagy csak úgy kedves gesztus,szép,őszinte szavak

az ágyban tud rajtam uralkodni,de mégis fontos neki, hogy kielégítsen

nálam tájékozottabb sok dologban,ami miatt felnézek rá

férfias,de mégis kedves a hangja....

önálló,nem link alak.

2013. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
Bocs, csak a bableves meghajtott, aztán brunyálnom kellett egy nagyot, gondoltam utána ha már a mosdóban vagyok, megborotválkozom. Szóval ne ijedj meg, nem tüntem el, itt vagyok.
2013. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%

#15

Elkezdtem olvasni mitől férfi neked a férfi:


1. Külső

2. Külső

3. Külső (kezd unalmas lenni)

4. Pénz (feladtam)

2013. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:

15 ezek amiket te leírtál csak mondhatni sablon szövegek

kedves 14 nehéz kifejetni milyen is egy igazi férfi mivel még sosem találkoztam ilyennel így nehéz valós dolgokat mondani róla de azért most megpróbálom

fontos, hogy őszinte legyen és ne csak a mexre menjen mint manapság a pasik, emelett legyen talpraesett, szerintem még az udvarlás is ide tartozik mert manapság rögtön kimondják, hogy mit is szeretnének pedig az udvarlást egy tök jó szakasza ennek az egésznek

2013. jún. 18. 22:06
 19/57 anonim ***** válasza:

ma 21:57

ha ez igaz lenne és tényleg csak ennyi lenne az elvárásod akkor nem itt csiripelnél hogy nicns pasid hanem lenne egy jo idjee tartó párkapcsoaltod. :D

2013. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
#15 Meg merem kockáztatni, hogy a 20 éven felüliek legalább fele megfelel ennek az elvárásnak. Nem tudom miről beszélsz...
2013. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!