Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova lettek az igazi férfiak?

Hova lettek az igazi férfiak?

Figyelt kérdés

Érdekes módon egyet sem találok.

Itt nem arra gondolok, hogy valaki pasi, mert az csak egy dolog. Az igazi férfias férfiakkal mi lett? Ennyire kihaltak volna, hogy már egy sincsen?


2013. jún. 18. 21:41
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

Nárcisznak igaza van.


Neked egy régimódi pasi kellene, aki felsegíti rád a kabátot, és a szemedbe néz nem pedig a dekoltázsodba, amikor azt mondja, milyen csinos vagy ma.


Keress egy őszes gavallért, talán még nem jutott mind a mamutok sorsára.

2013. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:

azért mert te igy gondolkozol még más pasi nem, kérlek ne beszélj a nevükben

te képtelen leszel még jó pár évig komoly kapcsolatot kialakítani mert neked csak a szex a fontos és más nem

2013. jún. 18. 22:42
 33/57 anonim ***** válasza:
Ezt most nekem írtad?
2013. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
Felesleges azon vitázni hogy melyik nemnek mi a fontosabb. Igenis a nőknek épp annyira fontos a szex mint a pasiknak és a pasiknak is ugyanannyira fontos egy normális növel egy normális kapcsoalt mint a nőknek. Ebben egyik fél sem különbözik a másiktól. Persze mind két oldalon vannak kivételek és én is pl hamarabb segitem fel egy nőre a kabátját, mint hogy megkérdezzem tőle, hogy mikor dugunk. Mindkét félnek megvan a maga virágnyelve ennek nem kell ezen veszekedni. :)
2013. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
Elnézést a bocsánatért, de kedves, sportos srác vagyok aki ha vesz ajándékot a barátnőjének, akkor 2x is megnézi hogy milyet vesz. Amikor meghívtam étterembe a volt barátnőm, a széket betoltam alá, stbstb. mert illedelmesnek és úriembernek lettem nevelve (még ha ezért nagyon keményen kell dolgoznom is). Közös programokat szerveztem kettőnknek. Erre cserébe mit kaptam? Folyamatos anyagi lehúzást, vitákat, és szenvedést. Nos, ezért vannak kihaló félben a "normális" férfiak. 18/F
2013. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:

Arról nem tehetünk, hogy te éppen rossz csajt választottál.

Fölösleges mindenféle ajándékokat venni szerintem épp elég egy gyertyafényes fűrdő már nagyon jó és költséghatékony is.

2013. jún. 18. 23:21
 37/57 anonim ***** válasza:

"sosem találkoztam még ilyennel"


azt hittem már nem látok többé nagyobb igényű csajt de tévedtem :D

2013. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

37 mond már meg nekem, hogy ebben mi a nagy igény? :D

Nagy igényeim akkor lennének ha külsőre a tökéleteset keresném de, hogy belsőre keresem és ez már nagy igénynek számít megeszem a nemlétező kalapom. :D

2013. jún. 18. 23:27
 39/57 anonim ***** válasza:
Elárulod végre a korod?
2013. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
ezt most kitől kéred ilyen szépen? :D
2013. jún. 18. 23:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!