Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova lettek az igazi férfiak?

Hova lettek az igazi férfiak?

Figyelt kérdés

Érdekes módon egyet sem találok.

Itt nem arra gondolok, hogy valaki pasi, mert az csak egy dolog. Az igazi férfias férfiakkal mi lett? Ennyire kihaltak volna, hogy már egy sincsen?


2013. jún. 18. 21:41
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

Kérdező, kb. lehetsz 17, lesz még időd igazi férfiakat találni.

Addig is jó ha végiggondolod mit keresel, úgy sokkal könnyebb megtalálni.

2013. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
0%

17:


Lehet, hogy a nagyrésze külsőség amiket írtam,de ITT kezdődik.Még ezek után is könnyű elszúrni a dolgot és csalódni a másikban :D


A probléma, hogy eddig el sem jutok.Mert: az illető megelégszik heti 1-2x azzal, hogy lefekszünk egymással. Vagy ha elmegyünk valahova,meghív,majd fizethetem a 300ft-os sajtburgert is magamnak.Tehát mégcsak a szexért sem kapok semmit.Elfelejt felhívni,mert olyan nyomorék 30 évesen, hogy inkább msn-en,meg skype-on akar "írogatni".Nem tudja, hogy a retro sportcipő k*rvagáz manapság.Hiába mond szép dolgokat,de tenni már nem akar semmit.Nem vagyunk szellemileg egyhullámhosszon,nem ugyanazokat a filmeket,könyveket,beszédtémákat szeretjük,nem jövünk hasonló családi körülményekből,ebből adódik, hogy számára a kapott nevelés tök más.Egy idő után úgyis érdekkülönbözőség lesz,ami lezáródik azzal, hogy elfelejt 3 hétig felhívni és létezni...

2013. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
Ja szóval ezek közül több minden igaz rá,és eleve kár a gőzért.Ergo nincs igazi férfi.
2013. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:

21 kicsit idősebb vagyok de nem baj :D


22 nem szerintem nem a külsőségekkel kezdődik, hanem a belső dolgokkal ha azok hiányoznak semmit nem ér a külső, illetve ha megvan a belső de a külső nem annyira akkor mivel megszeretted az illetőt a belseje által a külseje is szebb lesz

2013. jún. 18. 22:14
 25/57 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát mégcsak a szexért sem kapok semmit."


Bogaram, mi NŐket keresünk, nem k*rvákat.

2013. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:

#22

Azt várod, hogy sajnáljalak?

Esetleg kérdezd meg a barátnőidet, hogy ők sem kapnak egy sajtburgert se egy dugásért, és nekik is ilyen nyomoroncokkal kell összejönniük.

Ahol meki van, ott lakik pár tízezer ember, te jössz össze a legaljával.

2013. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy idősebb vagy 17-nél, de az olyan szűzlányos mentalitás, hogy azon siránkozol, hogy azok a disznó pasik szexelnének veled.

Egy érett nő, egy kapcsolattól jó szexet is vár, amihez kell egy férfi, aki kívánja őt.

2013. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:

Kicsit félreértettél. :D


Nem azt mondtam, ohgy nem fontos a szex mert igen is fontos de nem az a legfontosabb szerintem.

2013. jún. 18. 22:27
 29/57 anonim ***** válasza:
Hát igen...a beetetés megvolt....végig azt hittem,több köztünk a dolog, a szex sem puszta szexnek éreztem....de mégis meghalt a dolog...ezvan.
2013. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
Kihaltak, mint a mamutok.
2013. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!