Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Internetes ismerkedés közben...

Internetes ismerkedés közben megtudtam valamit, amit eddig nem tudtam. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Alapból gyermektelen párt keresek magam mellé. Elkezdtem ismerkedni egy fiúval, aki nagyon szimpatikus, nagyon hasonlóan gondolkozunk. Messze él, hamarosan találkozni szeretnénk, már ezt tervezzük. Majdnem minden nap skype-on beszélgetünk, és minden nap van valamilyen kontakt. Nagyon kedves, nagyon aranyos. DE ma megtudtam (ő mondta el), hogy van egy lánya, akivel egyébként nem tartja a kapcsolatot. Azt mondta majd személyesen elmeséli, nem egy szép történet. Ez nekem egy kicsit rosszul esik, vagyis nagyon, mondhatni leforrázott az info, viszont becsülöm benne, hogy elmondta. Meg is köszöntem az őszinteségét, és gondolkozási időt kértem. Nem tudom, hogy kezeljem. Amiért egyébként nem keresek gyerekes pasit, annak az oka elég prózai, sajnos tudom magamról, hogy nem tudnám elviselni, hogy a páromnak más nőtől van az első gyereke és nem tőlem, viszont így, hogy a kislány nem él vele és nem találkoznak, kicsit más a szitu. Most olyan kettős érzésem van. Bennem van ugye ez, amit írtam, kicsit örülök, hogy nem kell nap mint nap szembesülni a kislány létével, de ugyanakkor az is, hogy milyen ember lehet az, aki buddhista létére nem foglalkozik a gyerekével, akármilyen csúnya sztori is ahogyan lett a kislány. Az egész alapja pedig az, hogy igazából még személyesen nem, találkoztunk.
2013. jún. 15. 01:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, még egyszer.

Kompromisszumos megoldásom: meghallgatom a sztorit, hogy belefér-e, vagy sem az elveimbe. És ennyit rólam, meg a gyerektelen pasikról...

2013. jún. 15. 03:18
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtős a pasas, nem tudok olyan opciót elképzelni ami érthetővé teszi a kapcsolat hiányát attól eltekintve hogy a lánya:


- 50 fényévnyire lakik


vagy


- fénysebességgel halad egy irányba


vagy


-meghalt

2013. jún. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja és még egy:


-spermadonorság

2013. jún. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hol lakik a lánya és hol lakik a pasi? Hany évesek vagytok? Szerintem adj neki egy eselyt ismerkedjetek es ha minden jo akkor Legyetek Boldogok!:-) Az a kislany nem tehet róla hogy megszuletett es hidd el ha ugy alakul lehet ugy szereted majd mint sajatodat!:-) Hasonlo szituacio az enyém és nem bántam meg egy pillanatra sem!
2013. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Legjobb esetben is 15 órás repülőút a különbség kettejük (kislány és ő) között. A fiú 40 éves, én 33 vagyok. Amúgy a kislány már azért nagyobbacska, 15 éves. És életben van.

Köszi a tanácsokat még egyszer. Azt hiszem megpróbálom megérteni ennek az okát, hogy nem foglalkozik /foglalkozhat vele, aztán mérlegelek, ahogy azt írtam is.

2013. jún. 16. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!