Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Internetes ismerkedés közben...

Internetes ismerkedés közben megtudtam valamit, amit eddig nem tudtam. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Alapból gyermektelen párt keresek magam mellé. Elkezdtem ismerkedni egy fiúval, aki nagyon szimpatikus, nagyon hasonlóan gondolkozunk. Messze él, hamarosan találkozni szeretnénk, már ezt tervezzük. Majdnem minden nap skype-on beszélgetünk, és minden nap van valamilyen kontakt. Nagyon kedves, nagyon aranyos. DE ma megtudtam (ő mondta el), hogy van egy lánya, akivel egyébként nem tartja a kapcsolatot. Azt mondta majd személyesen elmeséli, nem egy szép történet. Ez nekem egy kicsit rosszul esik, vagyis nagyon, mondhatni leforrázott az info, viszont becsülöm benne, hogy elmondta. Meg is köszöntem az őszinteségét, és gondolkozási időt kértem. Nem tudom, hogy kezeljem. Amiért egyébként nem keresek gyerekes pasit, annak az oka elég prózai, sajnos tudom magamról, hogy nem tudnám elviselni, hogy a páromnak más nőtől van az első gyereke és nem tőlem, viszont így, hogy a kislány nem él vele és nem találkoznak, kicsit más a szitu. Most olyan kettős érzésem van. Bennem van ugye ez, amit írtam, kicsit örülök, hogy nem kell nap mint nap szembesülni a kislány létével, de ugyanakkor az is, hogy milyen ember lehet az, aki buddhista létére nem foglalkozik a gyerekével, akármilyen csúnya sztori is ahogyan lett a kislány. Az egész alapja pedig az, hogy igazából még személyesen nem, találkoztunk.
2013. jún. 15. 01:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Én azért megvárnám a sztori végét,mert lehet,hogy nem engedik hozzá és nem pedig hanyagolja.
2013. jún. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad lehet; mert ettől függetlenül egy őszinte ember, és ezt is még azelőtt közölte, hogy találkoztunk volna, illetve ez még ugye nem is egy kapcsolat, csak elkezdődött valami. Azt meg pláne nem tudta, hogy ez nálam ilyen sarkalatos pont. Köszi még egyszer.
2013. jún. 15. 01:57
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

ilyet sem hallottam még.

egy férfinek nem torzul el a teste,nem plöttyed meg,nem hízik ki,nem ő szül,nem tágul ki a hüvelye,ami egy gyerekes elhagyott anyukánál lehet kizáró ok,párkeresésnél.

amúgy meg ezért nem kell interneten húzni halasztani a dolgokat.

beleéled magad,aztán kiderül majd a manusznak élőben,hogy egy dilis vagy.

most ismerkedtek és már a leendő gyereketekről fantáziálsz.

ha megtudja ezt,szerinted milyen gyorsan fog dobbantani he?

2013. jún. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Áruld el kedves Utolsó, hol találod azt a szövegben, ahol azt írom, hogy én a leendő gyerekről álmodozom?
2013. jún. 15. 02:35
 5/15 zoliba' ***** válasza:
76%
én az elveimhez ragaszkodnék,amit te a kérdésed alatt rögtön le is nulláztál. Tehát, h nem tudom hány éves vagy,de először maradnék az alapnál,hogy gyermektelen pár. Hiszen harmonikus csak úgy lesz egy család,h az 1család. Nem 1,5... Sose tudnál ránézni úgy,h "na neki nincs gyereke". Az ő gyerekére,ha felbukkana,sose tudnál sajátodként élni. Örök lelki cívódás lesz,ami kizárja a boldog életet. Boldogtalanul akarsz élni? Ha mondjuk lesz 1 közös gyerek és mondjuk 4 éves korára élesedik ki ez a gyötrelem és szétmentek? Na akkor lesz án maunika só! 3 ember lesz lelki rongy,főleg a gyerek. Miért interneten ismerkedsz?
2013. jún. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Zolibá, Neked is igazad van. Ezért is írtam ki a kérdést, mert ugyan vannak elveim, viszont amiért azok megszülettek, ebben a szituban nem játszanak szerepet. Magyarul kicsit meginogtam. A kislány nem abban az országban lakik, ahol ő él, hanem jóval-jóval messzebb. Igazából azt tartanám elfogadhatónak, ha becsapás miatt vált volna apává (pl futó "kapcsolat" és az anyuka elhallgatta volna előle)

A netes ismerkedés oka az, hogy ezt a formát jobban szeretem, mint az utcán leszólítást és társait.

2013. jún. 15. 02:44
 7/15 zoliba' ***** válasza:
41%
értem. De azt még nem tudjuk hány éves vagy. Felpontozhatnál am :)
2013. jún. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Már megtörtént :)

Én má' öreg vagyok, le se írom.

2013. jún. 15. 03:06
 9/15 zoliba' ***** válasza:
0%
3. Megvolt?
2013. jún. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne rágódj ezen annyit. Lehet, hogy életed nagy lehetőségétől fosztanád meg magadat. Persze a csalódás lehetősége is adott, de kompromisszumok nélkül nincs teljes boldogság.
2013. jún. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!