Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi bajuk az embereknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk az embereknek az internetes ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Félnek, hogy szimpatikusnak fognak találni valakit a személyisége alapján, aki ronda? Az nem érv, hogy mondhat magáról bármit, mert azt személyesen is megteheti, és úgyis lesz személyes találkozó (ha meg nem, nyilván kapcsolat sem).

2013. máj. 13. 23:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mert zsákbamacska. Nem látod ki ül a másik gép előtt!
2013. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az internetes ismerkedéssel az a baj, hogy már itt a neten elárulnak mindent magukról és mire a találkára kerül a sor nem lesz mi ujjat mondani és hát naggyábol a beégéstől félnek h ittt a neten már mindent ellmondtak magukról és már nem lesz mit mondani.
2013. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy jobb 3D-ben ismerkedni. Aki meg úgy nem tud, neten miért tudna?
2013. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#1, de úgyis találkoznak személyesen előbb-utóbb.


#2, hát ha így van, akkor az a kapcsolat személyes találkozásnál is halálra lenne ítélve pár hónapon belül, nem?

2013. máj. 13. 23:27
 5/23 anonim ***** válasza:

nos 1-2 duma után lenne ideális élőbe összefutni akkor sztem..

Más kérdés, hogy nem árt előtte egy webkamosdi, nehogy bartos möster jöjjön szembe..

2013. máj. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#3, szerintem vannak, akik írásban jobbak, vannak, akik szóban. De oké, tegyük fel, hogy aki IRL (in real life) nem tud, neten sem tud. Ebből még nem értem, miért kellene élből elutasítani a netet. Az is csak egy lehetőség a sok között, nem?
2013. máj. 13. 23:30
 7/23 A kérdező kommentje:
#5: én is így gondolom.
2013. máj. 13. 23:31
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom, én jól tudok neten ismerkedni. Sőt, mivel keveset járok társaságba (úgy értve, hogy olyan helyekre, ahol potenciális partnerek fordulnak meg), ezért a net számomra ideális közeg. Olyan problémám meg még nem volt, hogy személyesen ne tudtunk volna beszélgetni... :)
2013. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy az internetes társalgás nem olyan kifejező, mint az élő beszéd. Ha valami vicceset írsz, odabiggyesztesz a mondatod végére egy :D-t, míg a valóságban együtt nevetnétek. A gépelt szöveget sokszor félre is lehet érteni, hiszen írásban nem lehet hangsúlyozni sem. És a másik reakcióit sem látom.
2013. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

1. Mindenki messze lakik

2. Mindenki messze lakik

3. Nem szeretek hosszan a neten beszélgetni, sokakat pedig rá sem lehet venni személyes találkozóra, ha nagyritkán közel laknak.

4. Nem írnak vissza már az első üzenetre sem, sokszor 4-5 üzenet után szó nélkül megszűnnek létezni, ami felettébb bosszantó.

5. Távolság. Említettem már, hogy mindenki messze lakik? Az elmúlt két napban egy tucat embert utasítottam vissza, mert mindeki elég messze lakott. A rendszeres találkozás így kilőve.

Nem hiszem el, hogy a közeli megyeszékhely ~114.000 és a környékbeli települések x ezer lakosából nincs egy olyan ember, akivel barátságot, vagy párkapcsolatot tudnék kialakítani. Miért utazzak az ország másik végébe mikor itt is élnek elegen, csak éppen hiányzik az a csatorna, ahol egymásra találhatnánk? Ezen csatorna megtalálásán fáradozok, baromi kevés sikerrel.

2013. máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!