Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Joggal vagyok bizalmatlan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal vagyok bizalmatlan az internetek keresztüli ismerkedéssel szemben?

Figyelt kérdés
csomóan írtak már, hogy szívesen találkoznának velem stb, de eszem ágában nincs elmenni, még akkor sem, ha szimpatikus a srác, mert nem tudom, mi várna rám... találkozzak egy olyan férfival kettesben, akivel még azelőtt sosem...
2013. márc. 13. 19:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Joggal.
2013. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ezért kell előtte megismerni... aztán a találkát forgalmas helyen lebonyolítani, ha ennyire félsz.
2013. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
az ilyen előtt azért sok beszélgetés kell sztem neten, esetleg telefonon/skype-on keresztül.
2013. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen
2013. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek nem is érdemes így egyáltalán? Nagyon félénk vagyok és eddig emiatt még sosem volt barátom, de már nagyon hiányzik
2013. márc. 13. 19:54
 6/22 anonim ***** válasza:
Igen
2013. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

ez attól függ, h hány éves vagy, továbbá milyen jó az emberismereted, vagy pár bóktól mindjárt elájulsz

szerintem érdemes találkozni ismeretlennel is, nyilván nem egy kihalt helyen, vagy a lakásán, ha nem neten ismered is meg, először ismeretlen

2013. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kimondta hogy az internetes ismerkedés jobb mint a személyes?
2013. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Internet-telefon/skype-nyilvános helyen élőben nappal-családja, környezete megismerése-és ha minden oké, akkor már el lehet vele menni kettesben valahová. Ha mindezeket betartod, akkor már nem lehet nagy baj. Valahol el kell kezdeni! :)
2013. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, de már minden barátnőmnek van pasija...nekem meg nem is megy, és csak úgy menne, ha szerelmes is lennék belé... de mivel eléggé visszahúzódó vagyok, a fiúk észre sem vesznek élőben, csak a fotómról írják, hogy csinos vagyok
2013. márc. 13. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!