Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Joggal vagyok bizalmatlan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal vagyok bizalmatlan az internetek keresztüli ismerkedéssel szemben?

Figyelt kérdés
csomóan írtak már, hogy szívesen találkoznának velem stb, de eszem ágában nincs elmenni, még akkor sem, ha szimpatikus a srác, mert nem tudom, mi várna rám... találkozzak egy olyan férfival kettesben, akivel még azelőtt sosem...
2013. márc. 13. 19:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Na, mondom én mit gondolok...

Srác vagyok, már volt pár randim neten (konkrétan itt) megismert csajjal, és egyiksem volt kamu... sőt aztis alátámaszthatják, hogy énse vagyok az...

A lényeg, hogy nemigazán kell ezen parázni, majd lesz ami lesz... de szerintem nem hülyeség :)

2013. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szervusz kérdező.

Én személyszerint étem a nők félelmeit hogy pl kellemetlen emberekkel vagy durva esetleg erőszekos emberekkel kerülnek szembe egy randevu folyamán.

De gondolj csak bele logikusan. Megismersz valakit a neten, fényképről szimpatikus, pá mondat után is normálisnak tünik és ugy döntesz vele hogy találkozol, pl egy kávézóban mert az jó hely és nem az erdő szélén mert ki az a hülye aki ott akar randizni. Namármost ha esetleg egy perverz aki megakar ölni vagy megerőszakolni esetleg csak szimplán nem szimpatikus az illető és ezt a tuttára hozod mit csinál??? Megöl? Megver? Elrabol?.... Egy emberekkel teli kávézóban nemhinném, szóval nem igazán tudom mit kell ennyire f*sni mindentöl. Elárulok valamit. A legtöbb fiu akivel megismerkedhedsz szimplán csak magányos mint te és párt szeretne találni, vagy csak dugni egy jót, azt meg vagy hagyod vagy nem... akkor meg mitöl kell félni....

2013. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!