Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi bajuk az embereknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk az embereknek az internetes ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Félnek, hogy szimpatikusnak fognak találni valakit a személyisége alapján, aki ronda? Az nem érv, hogy mondhat magáról bármit, mert azt személyesen is megteheti, és úgyis lesz személyes találkozó (ha meg nem, nyilván kapcsolat sem).

2013. máj. 13. 23:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Egy szerul sikerült, nem egészen a valóságot mitató fénykép alapján leszarhatnak, leégethetnek egy amúgy normális embert.

Sok a troll, sok a visszaélés. Sokan abban élik ki magukat, hogy a távolság, elérhetetlenség miatt beszolhatnak ilyen ismerkedni vágyó lúzereknek.

Sokkal nagyobb a rizikófaktor a pofáraesésre, mint az útcán.

Miért? mert ott azért többnyire látod folyamatosan a másik felet, aki érdekelne, látod a gesztusait, szándékát, érdeklődik e az iránt ami ott valóban vagy, és naggyából be tudod mérni, hogy mi is legyen.

A net totál az ismeretlenség homálya, sokkal könnyebben pórul járhatsz. ott a másik fél még totál sose látott akárki, aki kedve szerint ócsárolhat téged büntetlenül.

Mert azért a valós viszonyban jobban fosnak a nők, ha esetleg egy idegbeteget fognak ki, és azt küldik el görény módon, az azért utána nyúl a nyakának, hátha megdöglik, de neten könnyebb szarakodni! Jobban érdemes vigyázni is!

Könnyen tönkrevághatják az egódat!

Én sosem ismerkednék neten. Szar az egész.

Jónők meg csak egónövelésre rakják ki a képeket, zömüknek szerintem eszük ágában sincs ilyen szar helyeken ismerkedni, mikor testközelben is foghatnak ezer jó palit.

Marhaság az egész. Nekem ilyen nem kell.

2013. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

- nekem túl direkt. Ha pl. társkeresőn ismerkedsz, már szinte az első levéllel a közös jövőt tervezik, ha mégsem, akkor is ott van, hogy Ti most párt akartok, nem olyan laza, kötetlen, mint élőben

- a róla látott kép és beszélgetés alapján sokszor egész más kép alakul ki egy emberről, és még ha neten jókat beszélgettetek is, élőben valahogy nincs meg az a varázs...

2013. máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
könnyen lehet csalódni, nekem csak ez a bajom vele.
2013. máj. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
mert az internetes tarskeresokon pedofilok, kover csajok es 20 kilos fiuk vannak.
2013. máj. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az eddigi válaszokat!


#14: én egyik sem vagyok, mégis az Interneten ismertem meg a páromat (aki szintén egyik sem, sőt 14 is elmúlt. Elég régen).

2013. máj. 14. 15:41
 16/23 anonim ***** válasza:
biztos szepek lehettek ha csak a neten megy.szanalmas ez a generacio
2013. máj. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
#16, köszönjük.
2013. máj. 18. 12:21
 18/23 A kérdező kommentje:
2013. máj. 18. 13:44
 19/23 anonim ***** válasza:

"#1, de úgyis találkoznak személyesen előbb-utóbb."


Még mindig ez a véleményem!

Egyedül azért csinálják így sokan, mert így könnyebben megnyílnak, kontaktoznak másokkal.

Én csípőből elvetem, mert akinek nincs szerencséje a való életben annak az éteren sem lesz könnyebb.....

2013. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
+az a legrosszabb amikor neten teljesen nyilt eloben meg 2 szot nem tud osszerakni
2013. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!