Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire jó ez az embereknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez az embereknek?

Figyelt kérdés
Mostanában próbálkoztam ismeredni interneten,társkereső és egyéb oldalakon.Több kevesebb sikerrel..Eddig 3-szot próbálkoztam,mind három esetben hetekig hónapokig beszélgettünk olt találka többször is,egyszer csak eltűnnek szó nélkül..milyen dolgo ez?Nem illene legalább nnyit mondani hogy nem akarok kapcsolatot vagy nem tetszesz nekem vagy valami?Tudom hogy szimpatikus voltam mind három esetben mert akkor nem jött volna létre több találkozó is.Legalábbis ha én magamból indulok ki,akkor ha valakire elsőre nem tetetszik akkor nem akarok vele többször találkozni és nem pazarlom rá az időmet.Szóval miért nincs annyi az emberekben akivel hónapokig beszélgetsz vagy hetekig,napi szinten és megoszt vele mindent,örömét bánatát,hogy akkor legaláb megmondja hogy mi van?Most is beszélgetek valakivel egy hónapja,eddig szinte minden nap beszéltünk de egy hete nem ír és nem válaszol.Persze biztos más dolga van és nem tartozik bszámolóval,de ha eddig elmondta hogy ma nem tudunk beszélni akkor nyílván azt is mondaná hogy bocsi 1 vagy 2 hátig nem leszek gép közelben.Szóval ez egy nagy sz@r ez az internetes társkeresés úgy ahogy van..vélemény?
2012. nov. 17. 15:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi de elrmolott a billentyűm azért van néhol é helyett á:D
2012. nov. 17. 15:16
 2/12 anonim ***** válasza:
Meg néha tök más betű, mint ami kellenen.
2012. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most is akivl beszélek látom hogy fennt van f@szbukon mert látom hogy a chat online állapotban van nála..és még az sem lehet hogy nem ér rá,mert van hogy órákig fennt van.1 hete b@szik válaszolni.Kétszer ráírtam hogy mi újság hogy van de bagózik rám..1 hónap beszélgetés után nem ezt várná az ember.Bennem lenne anyi hogy legalább megmondjam hogy bocsi nem vagyok kíváncsi a pofádra vagy valami...
2012. nov. 17. 15:19
 4/12 anonim ***** válasza:

1. Több vasat is tart a tűzben és bejött más a képbe időközben.

2. Esetleg túlzottan látszik rajtad az akarás, ez idővel elriasztja a potenciális partnert (saját tapasztalat, én is ilyen voltam egy időben és akkor változott meg a "lelépés", amikor lazítottam ezen, addig sormintában azt tapasztaltam, amit te is)

2012. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez azért van,mert az embereknek, legalább is soknak,, nincs vér a pucájukba nyíltan megmondani, hogy nem haragudj, de nem ilyen típusú embert keresek, és nem akarlak tovább hitegetni. Egyszerűbb eltűnni, mint nyíltan megmondani valamit, ami esetleg kellemetlen lehet.

Az internetes társkeresésnek megvannak a buktatói, és azzal számolni kell. Az igazi társkeresés az személyes.

2012. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, és még mondanám, hogy sokan nem merik az igazat szembe mondani, mint ahogy Te sem azt írtad, hogy bocsi figyelmetlen voltam, és azért sikerült kicsit hibásan az írás, hanem ráfogtad a billentyűre. Az é betű nem jó! Akkor több esetben hogy sikerült é-t írnod?

Az igazat, mindig a színtiszta igazat!

És akkor nem lesz félrevezetés. Gondolom Te is írtál magadról színező szöveget, de a személyes találkozásnál nem jöttél be neki.

2012. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 15:35


Valóban nem jó a klaviatúra,valami érintektési hiba van és valóban hol ezt hol azt írja.Néha ha lenyomom akkor nem is írja le az adott betűt,de ezt sok helyen látni is.


Vissza térve a témához.Nem nem szoktam színezni magam és fényezni,pontosan ezért nem és sokszor sok mindent nem árulok el magamról hogy nehogy esetleg élőben más legyen a természetemről a vélemény.Képeket pedig olyat szoktam küldeni vagy feltőlteni ami hasónlítt rám és nem mutat más képet,szóval azt is megválogatom hogy milyen képet küldök át,és inkább küldök kicsit előnytelenebbet mint hogy egy művi beállított valamit ami nem is a valóságot mutatja.

2012. nov. 17. 15:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Te sem vagy százas egyébként.


Egy hónapja beszélgettek. Ez semmi. Ez tipikusan az, amikor nincs körülötted senki, akit szeretsz, akkor jó egy ilyen társ, akivel dumálsz. Köztetek semmilyen kapcsolat nincs. Túl sokat vársz el, egy hónapnyi chat után nem kellene ilyen érzelmi kötődésnek kialakulnia. Ha már most ilyen idegbeteg vagy, mi lenne, ha kapcsolatban lennétek?

2012. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

2. Esetleg túlzottan látszik rajtad az akarás, ez idővel elriasztja a potenciális partnert (saját tapasztalat, én is ilyen voltam egy időben és akkor változott meg a "lelépés", amikor lazítottam ezen, addig sormintában azt tapasztaltam, amit te is)



Ez az hogy nem vagyok nyomulós..szóval ez kizárnám.Pl most egy hete nem beszéltünk,rá 3 napra rá írtam csak annyit hogy megkérdezzem mi van vele és hogy van..nem válaszolt vissza.Ez volt 4 napja,azóta nem írtam neki,pedig számtalanszor láttam hogy fennt van és ő is látta vszinű hogy én is fennt vagyok.Amikor még beszéltünk akkor is sokszor megvártam hogy rámírjon és nem vittem túlzásba.Általában mindig este beszéltünk fél órát max egy órát.De sosem vittem túlzásba vagy ilyesmi én úgy érzem.

2012. nov. 17. 15:45
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 15:42


Nem vagyok idegbeteg.Egyszerűen csak furcsa ez számomra ennyire egyszerű.Az hogy ennyi nincs az emberekben..én is voltam fordított esetben,de én meg mondtam neki hogy ne haragudj de nekem erre most nincs időm hogy minden nap itt beszélgessünk mert sok dolgom van.Megtiszteltem ennyivel azt az embert akivel hónapokig beszélgettem!Ennek semmi köze ahhoz hogy mi közöd van hozzá vagy hogy kapcsolat e vagy sem!Ez csupán emberség!Ez kb olyan hogy bemész a boltba egy kg kenyérért és eljössz köszönés és köszönöm nélkül..itt nem arról van szó hogy kapsoalt e vagy semmi,hanem arról hogy ennyi emberség legyen már valakiben ha hónapokig napi szinten megosztotta a másikkal örömét,bánatát!Szerintem ez egy alap dolog lenne..Nagyon nem érted miről beszélek..

2012. nov. 17. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!