Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyenek ezek a kormok?...

Milyenek ezek a kormok? Suliban a tanárok leszólják majd? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]

szerintetek?


2010. jan. 11. 19:41
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Nekünk 9-ig nem engedték se a körömlakkot se a sminket. Ha valaki úgy ment be, akkor levitték a kémia szertárba és leacetonozták a körmét, vagy lemosták a sminkjét...

De a Te körmöd szép, bár ha kicsit egyenesebbre reszeled lehet jobb lesz, bár ez ízlés kérdése. Általános iskolásnak untig elég a 100Ft-os felragasztható köröm, minek az épített?

20/L

2010. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
0%
Az egy dolog, hogy elvileg műkörmös az anyukád, de hogy az párszáz ft-os ragasztott műanyag abban 100000000% biztos vagyok. Inkább szedd le mert gusztustalan. Ha akarsz műkörmöt akkor csináltass inkább vagy erősíttesd meg a saját körmöd. egy körmös
2010. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

lereszelve már teljesen jó:)

az előző verzió nekem nem tetszett a hosszúsága miatt, se egy iskoláson, se egy felnőtt nőn se :)

óvatosan bánj vele, hogy le ne törjön.

szia:)

2010. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
már leszedtem őket :)
2010. jan. 12. 15:55
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Most mit pattogtok, nehogymár általános iskolás kislánynak épített műkarmai legyenek, amivel kéthetente jár műkörmöshöz! Nagyon helyes, hogy anyukád annak ellenére, hogy műkörmös ezt ajánlotta. és lereszelve nyugodtan hordhatod, ha túl pici vagy lerágott a sajátod. De a legjobb, ha még vársz vele pár évet:)
2010. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

jajj miért szedted le? Nagyon tetszettek! Ne halgass a beképzeltebb válaszadókra, szerintem aranyos volt, még az alakja is. :) Na és ha ragasztott, ki nem sza.ja le, a végeredmény a lényeg!

25/l

2010. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%
a végeredmény, hogy ocsmány. Mért, szerinted ez nem olyan mint a műköröm? Akkor már inkább olyan műkörme legyen ami kulturáltan néz ki.
2010. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
nem a válaszok miatt szedtem le :) hanem azért,mert anyum megcsinálta a francia manikűrt a saját körmeimen :D gyönyörű lett
2010. jan. 13. 15:07
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Megkövezhettek: Én 20 évesen is ragasztottat használok és szerintem szép...mindig azt hiszik, hogy épített, pedig csak ügyesen csinálom meg. Le lehet állni a pattogással. Ha nem tetszik fizessétek ki neki is meg nekem is a műkörmöst. :D
2010. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
0%
Szerintem meg akinek nincs pénze rendes műkörmöshöz elmenni, az ragasztottat végképp ne tegyen fel mert messziröl ordit rola hogy gagyi rossz minőségű.... És bocsi de a képeken tényle látszik, hogy ragasztott, amúgy szerintm egyáltalán nem hosszú, nekem sokkal hosszabb van:)
2010. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!