Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak ha leszóljak az...

Mit csináljak ha leszóljak az öltözködésemet?

Figyelt kérdés

Nadrágokból a fekete farmer és a Német modern katonai nadrágféléket szeretem,

pólókból meg általában zenekaros pólókat vagy fekete inget hordok.

Mindig van egy két ember aki olyan megjegyzéseket tesz hogy "Náci","jobbikos" meg "skinhead"!(Mondanom szerintem nem kell hogy ezek a kedves emberek romák!)

Már a tököm tele van velük egyik sem vagyok és nem fogom a kedvükért megváltoztatni a stílusom!

Mit csináljak?Mert nem akarom beverni az arcukat.Akkor főleg rasszistának fognak nézni!


2011. ápr. 2. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy mást veszel fel (és akkor abba kötnek bele) nem tudsz tenni semmit.

A beszólások ellen max. az véd, ha van nálad pórázon egy XXL-es kutya is.

2011. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Mit vártál azoktól????

Mindenbe belekötnek!! Pont ők lenének az utolsó "emberek" akik miatt valamit is változnék...

2011. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Az a legjobb megoldás.
2011. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Amúgy van kutyám egy német juhász de az olyan lusta hogy még a macskák se félnek tőle.:D

Nincs szükségem XXL-es kutyára.Nélküle is leverném őket, szerintem pont ezért szolnak be mert tudják hogy úgysem fogok nekik menni.

A barátnőm is ezt mondja "ne foglalkozzak a dakotákkal":D

2011. ápr. 2. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
semmit, sz@rd le őket, neked ez tetszik. a romák meg mindenkinek beszólnak, minden lányt molesztálnak, mindenkit idegesítenek aztán rinyálnak hogy a magyarok szemetek és utálják őket..
2011. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!