Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy ha egy fiú...

Miért van az, hogy ha egy fiú nőiesen öltözködik azt leszólják, de ha egy nő fiúsan, azzal nincs semmi probléma?

Figyelt kérdés
Szerintem undorító, ha egy nő nem nő. Igénytelenül, csak nadrágban jár, nem sminkel, nem foglalkozik magával. Egy nő legyen nő mindig!!!!!!
2009. aug. 5. 16:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

jó kérdés... én szerintem talán azért, mert az sokkal viccesebb, ha 1 pasi rózsaszín nadrágban és pólóban mászkál...(tegnap pont ilyet láttam, igazán érdekes volt...)

egyébként én elég sokszor szoktam csőfarmerben, tornacipőben és ingben+mellényben járni és attól még laza viselet, attól még tudok benne nőként viselkedni, szóval sztem vki (1lány) fiús öltözetben is lehet nőies és egy magassarkúban+szoknyában is nétzhet ki idétlenül, ha nem illik hozzá vagy nem érzi magáénak a stílust, nem tudja viselni....

2009. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A nadrág nem a férfiak privilégiuma, miért lenne baj, ha valaki azt hord? Vagy csak azt hord? Szerintem attól még nem lesz férfias. Az meg hogy sminkel, nem-sminkel valaki, magánügy.

A férfiak nőies öltözködése alatt meg nem tudom, mit értesz. Ha a rózsaszín pólót (pl.), akkor az tényleg nem a legjobb látvány, de üsse kő. Engem nem izgat.

Mindenki úgy néz ki, ahogy akar, ahogy kényelmes neki. Ha te adsz magadra, az természetesen nem baj, de mit foglalkozol azzal, hogy más mit csinál? Nem a te dolgod.

2009. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az utolsóval, és örüljön az a lány, aki úgy is szép és naturális, ha nem használ semmilyen sminket
2009. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

énis csak nadrágot hordok, mindenféle fazonút, rövidet, hosszút, bőt, feszülőset, de nemérzem magam fiúsnak, és méág soha sneki nemmondta rám h fiús lennék.

szoknyában idétlenül festek, mert nemtudom, viselni, nemazén stílusom. sztem egyáltalán nem attól nő vki h szoknyát hord, magassarkút, és sminkel. van aki ezeket nemtudja hordani, mert nemfér össze az egyéniségével, de attólmég nő. az h vki mennyire nő, az a természetéből fakad, belülről jön, és nem a ruhái teszik azzá.

2009. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell minden nőnek smink, hogy szép legyen.

Nincs minden nőre megfelelő fazonú szoknya, csak nadrág (én se találtam évekig, mert vékony vagyok és alacsony, na bumm).

Egy kirándulásra a nadrág a legalkalmasabb öltözet.

Télen hideg van.

A nadrág nem csak a férfiak privilégiuma, az nem férfias öltözet.

Egy sportoló nő sportruhában nem férfias, hanem sportoló.

Én nem szeretem magamon nőként a rövid hajat, de van olyan nő, akinek olyan az arcformája, hogy csak a rövid haj áll jól neki.

Vannak esetek, amikor egyértelműen kényelmesebb viselet a nadrág (kerékpáron például).

Vannak munkák, amikhez nem lehet szoknyát hordani, mert akadályoz a munkavégzésben (csak egyet mondok: egészségügy).

Bizonyos népeknél régen a férfiak és a nők egyformán (nadrágba) öltözködtek.


Szóval számos tényező van, ami miatt a te eszmefuttatásod logikátlan és értelmetlen.


Viccesebb férfiakon egy nőiesebb szín (de van, akinek jól áll), egy smink (de van munkakör, amihez kell - előadó-művészet vagy média), de ha valaki nem viszi túlzásba nem érdekel.


Téged se zavarjon.

2009. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez érdekes kérdés, nem is egészen mai téma. Tudtad-e pld., hogy Petőfi Sándor felesége, Szendrey Júlia gyakran vett fel nadrágot és szivarozott is? Pedig ez 150 évvel ezelőtt volt. Ő éppen ezzel akart lázadni, amúgy pedig ízig-vérig igazi nő volt! És nagyon szép is!
2009. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem a rózsaszín pólós fiúkat, szerintem egy férfi legyen férfias, egy nő meg nőies.
2009. aug. 5. 17:54
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Én lány vagyok, nem öltözök sem fiúsan, sem lányosan, farmer, póló, semmi smink. Így érzem jól magam, de igényes vagyok. Sokkal igénytelenebb egy sminkelt csaj, akinek a 40 fokba dől le az arcáról a kence, ami ilyen melegben amúgy nem csoda, de attól még gáz.

Szerintem az undoító, aki úgy áll hozzá, mint te.

2009. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
A férfias férfiak már nem divatosak. A 21.század férfi ideálja a metroszexuális férfi; Backem, Martin L. Gore. Ápolt féri nem az ősmajom, aki mindenhol szőrős. Ja és lány léttemre és sem szeretek nadrágon kívül mást és mégis jól érzem magam. Szerintem az az udorító, akin ruha, szoknya van és hozzá magassarkú ezáltal megemeli a hátsóját, mitha közösülésre készülne számomra ez az ocsmány.
2009. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Elég hülye felfogásod van. Nem akarlak megsérteni. Én sose hallottam még ilyen véleményt.. És tényleg nem probléma, ha vki nem sminkel, vagy nem hord szoknyát. Valószínű megvan az oka rá. És azért nem szólják le, mert ez így TERMÉSZETES.
2009. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!