Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fürdőruha probléma! Segitettek?

Fürdőruha probléma! Segitettek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy,nem találok magamra sehol fürdőruhát. Mert elég nagy a mellem. És ezek a mostani fürdő ruhák borzalmasak,tele vannak szivaccsal és az XL-es is kicsi mellben. Akik hasonló cipőben járnak,hol vettek fürdőruhát és milyet? (Linkelhettek képet is)

El vagyok keseredve mert vasárnap megyünk nyaralni,és nincs fürdőruhám,pedig már mindenhol megnéztem! :S


Elöre is köszönöm! :)


2011. júl. 14. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tesco-ban, Auchan-ban külön van az alsó meg a felső (asszem 1200 külön külön), nagy színválaszték, többféle fazon, jól néznek ki, és nagyméretű felsők is vannak (máshol is van, pl Skálában, de azok elég sz@rul néznek ki, öregasszonyosak:-S Ezek meg sztem fiatalosak:-))

2011. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Triumph bikinik nagyon jok, altalaban Aranypokban vannak, de keresd meg az interneten, hogy ahol Te laksz, ott hol arulnak Triumphot! Par lehetoseg, amiket most megtalalsz valoszinuleg a magyar Triumph uzletekben is: ugy tunik, nincs bennuk szivacs..


[link]


[link]


[link]

2011. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jesszus utolsó komolyan gndoltad, hogy a pántnélküli fürdőruhák, majd jók lesznek nagy mellre? Nem tudom, hogy te is hasonló cipőben jársz-e mint a kérdező, de a válaszod alapján ezt kétlem. Mindenesetre én is hasonló cipőben járok, nekem az volt a megoldás, hogy olyan fazonú fürdőruhákat vettem mint a melltartóim. Vékony szivaccsal, merevítőkkel, nagy kosárral. Néhány példa:

[link]

[link]


Illetve, ha nem szeretnéd, hogy szivacs legyn benne ezek a fazonok is jól tartanak:

[link]

[link]

2011. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igazad van, sok mindentol fugg a fazon, mert az az informacio, hogy "nagy mell" azert nem eleg a valaszhoz.. nagy mell lehet kemeny, allo, (fiataloknak gyakran ilyen) ami nagyon jol mutat pant nelkuli furdoruhaban, vagy hatalmas sulyu, logosabb verzio, de akkor mindenkeppen kell a kosar.. a kosarasok pedig legtobbszor meg nagy meretben is eleg kicsik.. nekem az atlaghoz kepest nagy mellem van, de nem extra nagy, tehat en kapok barmilyen bikinit, de teny, hogy kosaras felsokbol mindig nagyobb kell, mint az also.. a vekonypantos, szivacs nelkulinel nem.. pant van mindegyiken.. a kerdes az, hogy a tartas a fontosabb (pl. szoptatos anyukak eseteben), vagy ha fiatal lany, akkor az, hogy csinos legyen, pl ebben a fazonban: [link]


[link]


[link]


[link]


nagyjabol ilyesmire gondoltam..

2011. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!