Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy ha egy fiú...

Miért van az, hogy ha egy fiú nőiesen öltözködik azt leszólják, de ha egy nő fiúsan, azzal nincs semmi probléma?

Figyelt kérdés
Szerintem undorító, ha egy nő nem nő. Igénytelenül, csak nadrágban jár, nem sminkel, nem foglalkozik magával. Egy nő legyen nő mindig!!!!!!
2009. aug. 5. 16:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem nőies... egy nő legyen mindig szép és figyeljen magára.
2009. aug. 5. 21:48
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

21:40 - Azért te se vagy normális.


Figyelj, kérdező, vannak nagyon csinos nőies nadrágok, és a smink addig, amíg a bőr szép, kifejezetten ártalmas minden napra, és vannak testalkatok, amikre nem gyártanak szoknyát, vagy akiken nem mutat jól, vagy nem előnyös. Pl. egy nagyon kövér (mindegy, hogy betegség vagy más miatti kövérség) nőnek egy egyberuha vagy szoknya kifejezetten hátrányos, mert még jobban kövéríti, az ő alkatuknak előnyösebb a nadrág. A cipő meg egy másik dolog, tudod, a lábad az, amire egész életedben szükség lesz, éppen ezért olyan cipőket kell hordanod, amiben a lábad jól érzi magát, ami nem megterhelő, nekem pl. a legmagasabb sarokméret, amivel még tudok járni, az 6,5cm, de abból se a tűsarkú, ami mindenhova beakad. Na most nekem 35-ös lábméretem van, és ebben ritka a cipő, pláne a jó, így nekem hosszadalmas egy cipővásárlás.

2009. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
70%
ez olyan, hogy a fiú lefekszik sok csajjal az menő, ha lány lefekszik sok fiúval az ribanc =D
2009. aug. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A férfias férfiak már nem divatosak. A 21.század férfi ideálja a metroszexuális férfi; Backem, Martin L. Gore. Ápolt féri nem az ősmajom, aki mindenhol szőrős. Ja és lány léttemre és sem szeretek nadrágon kívül mást és mégis jól érzem magam. Szerintem az az udorító, akin ruha, szoknya van és hozzá magassarkú ezáltal megemeli a hátsóját, mitha közösülésre készülne számomra ez az ocsmány.



Számomra meg az ocsmány, aki egy nyavalyás kommentet nem tud normálisan megírni.

Attól miért ősmajom valaki, hogy szőrös? Azért téged is megnéznélek a fene nagy véleményeddel, az ilyen emberek többsége tényleg azért szapulja a másikat, mert vele van valami defekt. Nem szokásom látatlanban lecsúnyázni az embereket, de a kommentedről süt az, hogy irigyen figyeled azokat, akiknek jól állnak ezek a dolgok. Én sem hordok ilyeneket, de nem is tartom undorítónak, azért nem hordom, mert jobban szeretem a nadrágot, mint a szoknyát, nem pedig azért, mert hülyén állna.

2009. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nosháát. akkor ezt figyeld.:

Lány vagyok, csak nadrágot hordok, nem sminkelem magam, és nem hordok szoknyát sem. Fiús vagyok ettől? szerintem nem, és szerintem gáz sem vagyok. de tökmindegy....

2009. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Mint azt már sokan írták, egyáltalán nem lesz egy nő férfias, csak mert nadrágot hord és nem sminkeli magát. Elég baj az, hogy a 13-14 évesek (tisztelet a kivételnek) kilószámra kenik magukra a sminket. Én pl. alapból nem szeretem sminkelni magam, mert úgy érzem, a sok alapozó, púder és társai tönkre tehetik a bőrömet. Néha egy kis szempillaspirál vagy szájfény belefér. Van egy lány osztálytársam, aki hihetetlen mennyiségű púdert és alapozót ken az arcára nap mint nap. Egyszer láttam smink nélkül és borzasztó volt a látvány. Más az, mikor egy nő abszolút nem foglalkozik magával, és más az, ha valaki smink és egyéb természetellenes dolog nélkül is szépnek érzi magát. A nadrágról pedig: Szerintem ez már teljesen hétköznapi dolog, nem a 18. században vagyunk, ahol a megkövetelt ruházat férfiaknál nadrág, nőknél ruha volt. Bár ha jobban belegondolunk,némely esetekben a férfiak is hordtak szoknyát. Nagyon csinos egy ruha egy nőn, viszont egy nadrág is lehet ugyanannyira nőies. Sőt. Magassarkúval elképesztő hatást érhetünk el:) Tehát ne kategorizáljunk és általánosítsunk..hiszen a szépség relatív. Van, akinek a sminkelt vagy a szoknyában járó lányok nem jönnek be. Ennyi.

15/L

2009. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát ezt én egyszerűen nem értem, hogy hogy lehet valakinek ilyen a felfogása. Egy nő nem attól lesz nő, hogy egy kiló vakolat van rajta és miniszoknya meg tűsarkú. Az inkább ribanc. Én is csak párszor vettem fel évnyitóra/záróra szoknyát, de szörnyű volt, azóta nadrágot vagyok hajlandó felvenni évnyitóra/záróra is :D Különben nem is értem, miért lenne fiús a nadrág. A matektanárnőm pl általában szoknyát vesz fel és ezzel nem lenne baj, de rém előnytelenül áll neki.

Nincsenek ellenemre a nőiesebb cipők, de én maradok a tornacsukámnál (és neeem, nem converse).

De ettől én még nőiesnek tartom magam és még nekem sem mondta senki, hogy fiús vagyok. Legalább nem járatom le magam ribancos ruhácskákban.

2010. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Most ez az elfogadott. Százötvenéve ezt az irányt vette a divat.

Ahogy a színes zakók is elszűrkültek.

A nők sokszor nem a praktikum miatt viselnek farmert, mert sokszor egy szoknya sokkal praktikusabb lenne. Amúgy is mindenkinek ha nem is tudatosult, vagy alkalmazkodik vagy lázad a társadalmi normák kapcsán.

2020. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!