Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért cikizik az évfolyamtársa...

Miért cikizik az évfolyamtársak az öltözködésemet?

Figyelt kérdés
Vidám, kerek arcú, mackós srác vagyok, 98 kg. Nagyon szeretem a tavaszias időjárást, már egy hete rövidnadrágban (természetesen nem túl rövidben, csak térdig érőben) járok be a fősulira. A többiek körében észrevettem gúnyos mosolyokat, összesúgásokat. Most aki már picit túlsúlyos, az ne is hordjon bermudát?
2011. ápr. 5. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ne is foglalkozz velük, sztem csak irigyelnek! Egyébként valószínűleg arra gondoltak, hogy "nincs ehez még korán egy kicsit". Gondolom ők fázós típusok..
2011. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Én a 15 fokban bermudában, és papucsban vagy szandálban rohangáló embereket azért mosolygom meg, mert ilyen időben még túlzásnak érzem a rövid ruhákat. Gyakran felteszem magamban a kérdést, ha az illető 15-16 fokban rövidgatyát vesz, akkor nyáron a 30 fokban mit fog csinálni?

Szóval szerintem ennek nincs köze ahhoz, hogy ki hogy néz ki. Akik megmosolyognak szintén lengén vannak öltözve? Mert ha nem, akkor annak az esete forog fenn, amit leírtam.

2011. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért durva, hogy főiskolán még ilyenekkel foglalkoznak az emberek, hogy milyen ruhában megy a másik. De mindegy.


Szerintem nyugodtan hordj rövidebb nadrágot, ha túlsúlyos vagy, akkor főleg kényelmetlen a melegben hosszú nadrágban lenni. Én azt szoktam mondani, hogy akinek nem tetszik, ne nézze (persze a jó ízlés határain belül).


Ha nagyon zavar, akkor esetleg sportolj. :)

2011. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

"Én a 15 fokban bermudában, és papucsban vagy szandálban rohangáló embereket azért mosolygom meg, mert ilyen időben még túlzásnak érzem a rövid ruhákat. "


Na és? ha valaki bírja a hideget, szerintem nincsen ezzel gond. Más kérdés, hogy sok lány pölö azért hord -20 fokban derék fölé érő dzsekit, mert divatozni akar. Engem az ilyesmi sosem izgatott. Mindenki úgy járjon, ahogy jól érzi magát!:)

2011. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezt úgy hívják, hogy üldözési mánia és önbizalomhiány. Valószínűleg senkit nem érdekel az öltözködésed, csak te mindenfélét belelátsz a dolgokba.
2011. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy akár az is lehet, hogy valóban jól láttad és rajtad mosolyogtak gúnyosan. De tudod, aki ilyet tesz, próbálja a másikat megszégyeníteni valamiért, az ezt azért teszi, mert súlyos problémái vannak magával és ezzel próbálja palástolni illetve kompenzálni. Ne tőrödj velük, nem gázos a bermuda, sem azért mert még csak április elseje van, sem azért ha mackós vagy. Az a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben. :)

Viszont ezt azért csináld stílusosan, szóval azt ne csináld, hogy felveszel bermudát, a zoknid meg a nyakadig felhúzod. Ha jó idő van akkor vegyél fel bokazoknit a bermudához, ha viszont hideg, akkor még várj egy picit a rövidnadrággal.

Egyébként ha van időd, azért gondold át milyen sport illene hozzád, nem tudom milyen magas vagy, milyen erős csontozatú, lehet, hogy az a 98 kiló egyáltalán nem vészes, de ha mondjuk 160 centi vagy, akkor az elég sok.. A túlsúly pedig nagyon veszélyes az egészségre, szóval erre azért figyelj oda!:) Szép napot!

2011. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Nagyon rendes vagy, köszi a biztató szavakat. Sportolni majd elkezdek hamarosan, már régóta tervezem. A 98 kilóhoz 185 cm magas vagyok, és nem nagy a pocakom, mondjuk azért látszik, hogy nem izom domborodik ott elöl, az igaz. De a nadrágom térdig ér, nem pici short, szóval tényleg nem értettem, mi a mosolygás oka a többiek körében. Pont így nézek ki egyébként:


[link]

2011. ápr. 5. 18:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne tőrödj velük!:)

Na ez a túlsúly ami neked van, egyáltalán nem tragikus, ha majd elkezdesz sportolni, picit jobban odafigyelsz a kajára, secperc alatt le fog menni!;)

2011. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha pont így nézel ki... :-D Na, szóval nem veled van a baj, hanem velük.

Le kell sz@rni őket, ez legyen a legnagyobb boldogságuk, hogy másokon röhögnek, elég szegényes lelkivilágra utal.

(Én általános iskolában hasonló dolognak voltam kitéve nap mint nap, igaz, arra a korosztályra jellemző ez a viselkedés, de 23 éves leszek, és a mai napig előjönnek ezek a dolgok:-S)

2011. ápr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem:


Mindig megszólják azt, aki mer másképp öltözködni az átlagtól. Mivel még a többieknek a szekrény alján van a nyári cucc, így te lettél az 'áldozatuk'. De nyugi, minden csoda 3 napig tart.

2011. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!