Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért cikizik az évfolyamtársa...

Miért cikizik az évfolyamtársak az öltözködésemet?

Figyelt kérdés
Vidám, kerek arcú, mackós srác vagyok, 98 kg. Nagyon szeretem a tavaszias időjárást, már egy hete rövidnadrágban (természetesen nem túl rövidben, csak térdig érőben) járok be a fősulira. A többiek körében észrevettem gúnyos mosolyokat, összesúgásokat. Most aki már picit túlsúlyos, az ne is hordjon bermudát?
2011. ápr. 5. 13:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt: A súlyod a tiéd, nem másoké, így mindenki azt mond a súlyodra, amit akar. Általában azért szólják meg a másikat, mert addig sem jár az eszük a saját (akár testi) hibáikon.

Ha egy tanácsot elfogadsz: Mosolyogj vissza rájuk kedvesen. Mivel nem ezt a reakciót várják majd tőled, az arcukra fagy majd a vigyor. Vagy tegyél bármit, amire ilyenkor nem számítanak, a lényeg, hogy ne a tipikus reakciókat add irányukba, így összezavarhatod őket.


Engem a túl vékony kategóriába sorolnak, de én jól érzem így magam, és mondjanak bármit is, nem engedem, hogy elrontsák a kedvem. :) 20/L

2011. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!