Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyenek ezek a kormok?...

Milyenek ezek a kormok? Suliban a tanárok leszólják majd? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]

szerintetek?


2010. jan. 11. 19:41
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

19:53-as!

ne haragudj,de én szívesen fogadom a kritikákat is,csak nem kell nagybetűvel írni,az olyan,mintha lehurrogna

amúgy nem tudom miért vagy ilyen bunkó,csak feltettem egy kérdést,és normális válaszokat várok.

2010. jan. 11. 19:55
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is túl hosszú, és felesleges középiskolás lánynak ekkora köröm. egyébként szép lenne és izléses és nem szólnának érte az tuti ha nem ekkora lenne
2010. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
69%
szerintem szépek.. és nemhiszem h leszolják a tanárok..
2010. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

hát az attól függ, hogy hány éve s vagy és hogy hova jársz. Ha vallásos suliba, akk szerinetm tuti h leszólják, ha nem akk meg szerintem nem fognak szórakozni veled-->ez alól kivétel a tesi


nem rosszak, de szerintem lehetnének rövidebbek

2010. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

jaj :D

most lehet nagyon sokan lehurrognak,de én még csak általános sulis vagyok :$

és ezeket nem lehet valahogy "lekissebbíteni?"

2010. jan. 11. 20:09
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, bár ha általános sulis vagy kicsit gáz, de ez is attól függ h hanyadikos vagy :) Sztem egy 7.-8. osztályos csajnak elfogadható ez.
2010. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépek ezek a körmök,ilyeneket én is csináltatnék magamnak.Ennek ellenére általános iskolás lánynak nemvalók,szerintem szólni fognak érte.Emlékszem,hogy egyik osztálytársam kihúzta feketével a szemét,és az egyik tanár kiküldte,hogy mossa le(8.-ban).Középsuliban már a kutyát nem fogja érdekelni,nálunk is sok csajnak van hosszú műkörme,igaz én 12.-es vagyok.Ha talán rövidebbre csináltatnád akkor elmenne,csak szólj a műkörmösnek,hogy mekkorára akarod,rövidebbet is tud csinálni,ami praktikusabb is.
2010. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Durva, hogy milyen hosszú. Ízléses, rövidebb, de kicsit hosszú körmök tetszenek. Amúgy meg nem a tanárokra tartozik, már ah nem ezzel vájod ki valakinek a szemét.

Nálunk még tiltották is, de a diákközgyűlésen leszavaztuk végül.

2010. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
reszelővel nem lehet lekisebbíteni?
2010. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Na,anyukám megcsinálta,sokkal kisebb lett

holnap linkelek kepét

koszi szépen a válaszokat

2010. jan. 11. 20:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!