Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyenek ezek a kormok?...

Milyenek ezek a kormok? Suliban a tanárok leszólják majd? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]

szerintetek?


2010. jan. 11. 19:41
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%

Ezek igazi építettek vagy csak ilyen 200 forintos kis sz*rok?:DD

Én úgylátom az utóbbi:DD

Én is általános iskolás vagyok :$ De nekem legalább szépen, műkörmössel van megépíttetve :)

2010. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Na,ilyen lett

[link]

szerintem sokkal szebb..szerintetek?

utolsó!

valahogy nem nagyon tudsz érdekelni..:)

2010. jan. 11. 20:56
 23/42 A kérdező kommentje:
ja,és anyukám műkörmös :) de bocsesz,te igazi műkörmösnél voltál :D hehee
2010. jan. 11. 20:58
 24/42 anonim ***** válasza:
68%
Júúúj, szerintem túl hosszú volt, de az utolsó képen már gyönyörűszéééép, nekem sokkal jobban tetszik úgy....:)
2010. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első jobben tetszett :) a formája miatt:) De viszont a második sokkal szolidabb.:) Szépek:)

Amugy tényleg ez igazi épített?:)

2010. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim válasza:
16%

Ez nem épített köröm! Sima ragasztott,pár száz forintért kapható! Amit utoljár alinkeltél képet,azon próbáltad más formára reszelni,de egyből látni,hogy csak ragasztott!!!

-egy műkörmös-

2010. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
67%

szerintem teljesen oké!

és én a helyedbe nem figyelnék se a tanárokra se itt a negatív válaszolókra!!

sokkal szebb egy ilyen köröm mint egy agyonrágott le kopott festékes ocsmányság :)

2010. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
100%
Teljesen visszafogott.. nekem saját körmeim vannak és sokkal hosszabbak és senki nem szolja meg őket. Sőt teli van mintával mindig és csak dicsérik.!:) Egy igényes nőnek legyenek hasonló körmei mint neked:) Szerintem semmi probléma vele!
2010. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első képeken szebb volt, és az a válaszom hogy a tanároknak semmi közük hozzá milyen a körmöd! Miért ne lehetne ilyen körme egy lánynak aki általános iskolás?! Jó, persze minimum legyen 7.-es! Inkább ilyet csináljon, mint cigizzen vagy piáljon vagy drogozzon.... Az meg undorító, hogy az a kis pi.csa (vmelyik előző hozzászóló) azzal pattog és veri a nyálát hogy igazi mukormossel csináltatta meg:D Hogy oda ne rohanjak..!:D

Én nem vagyok mukormos és mégis olyat csinálok hogy a mükörmös is lerohad a székéről XD

2010. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
sztem randa. ez lehet szép,m de vhogy sztem nagyon csúnyán van megcsinálva, nagyon természetellenes.d e leszólni azért nemfogják, mert nem hivalkodó. hacsak nem műkörmös a tanár :D mert ez randa lett. ennél sokkal természetesebben is meglehet csinálni.
2010. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!