Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti hogy sminkelitek...

Lányok! Ti hogy sminkelitek ki magatokat suliba, és mennyit "szenvedtek vele"?

Figyelt kérdés
:)

2013. máj. 7. 00:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én általában hintőport viszek fel az arcomra egy vékony réteget. Porcelánbabás hatást kelt. Aztán szemöldökceruza szempillaspirál néha kis csillogó szemhéjtus szájfény azt csókolom. Van amikor meg ennyi sem. Csak sima hintőpor.
2013. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Tonikkal lemosom az arcom, aztán bekenem hidratálókrémmel. Alapozó, korrektor. Fehér szemhéjpúder az egész szemhéjamra(nem viágítóan fehér, csak halvány, egyáltalán nem feltűnő),és a szemem alá, aztán halvány fényes barackszínű csak a szemem fölé. A szemem alsó vízvonalára fehér szemcerka. Szempillaspirál. Halványrózsaszín rúzs, szájfény. Ez így egy teljesen natúr sminket erdményez.

Fél óráig tart megcsinálni, de egyáltalán nem szenvedés, a mozdulatok már a kezemben vannak, általában félig még alszom sminkelés közben. 17l

2013. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mivel a szemöldökömet nem szedem formára, csak a nagyon kilógó szálakat szedem ki, reggelente mindig fújok az ujjamra egy kis hajlakkot, és azzal "belövöm", hogy ne álljanak rossz irányba a szálak.
2013. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Alapozó, púder, barna szemhéjpúder (úgy csinálom meg, hogy természetes hatást keltsen), szemhéjtussal kihúzom a szemem felül, néha szemöldökceruza és nude rúzs.


18/L

2013. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Színezett hidratáló, korrektor, szempillaspirál, színtelen ajakápoló-ennél nem kell több. :)

Kb 15 percet vesz igénybe álmos reggeleken.

2013. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szemceruzával kifestem a szemem kicsit sötétebbre, szempilla spirál, szemöldökömet szoktam halványat áthúzni mert világos

alapozót nem használok, púderrel szoktam télen mert akkor fehér és fáradt az arc bőrőm, de nyáron nem szoktam akkor a nap is ad neki szín, meg a nagy melegbe nem jó az alapozó

2013. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%

én suliba mindig viszek egy kis táskát amiben vannak a sminkcuccaim,amit általában használok: arckrém,szemceruza,szempillaspirál,labello,és még vattakorong van nálam.

13/L

2013. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!