Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is hangulatingadozásban...

Ti is hangulatingadozásban "szenvedtek "?

Figyelt kérdés

Egyik nap minden jó és cselekszem és pörgök ,máskor meg minden nehezemre esik és a kedvem sem túl fényes . :)

32hkm



2012. okt. 24. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony a hormonok játéka. :)
2012. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Én még csak 12+1 hetes vagyok,de én is szenvedek tőle.Tegnapelőtt olyan semmilyen hangulatom volt,hogy csak néztem ki a fejemből egész nap,nem volt kedvem semmihez.A párom dolgozott,felhívott,és ahogy mondtam neki,hogy semmilyen hangulatom van,ezen majdnem elkezdtem sírni..Csak törölgettem a könnyeimtől a szemem.

Én sem vagyok normális :)

2012. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok!

Van olyan nap hogy felhívom a férjem és amikor megkérdezi mi a helyzet elkezdek sírni és szegényem mindig azt hiszi baj van!Úgy hogy mostanában már úgy veszi fel a telefont,Szia!Baj van? :)

Még megszokni sem lehet,de ez a babavárással jár! :)


23hkm

2012. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a nagyon sirós hangulat nálam a 20 -hét környékén kezdődött és úgy 26 -hétig volt brutál . :)Elötte nyugalomban teltek a hetek . Jelenleg nem a túl sirós a hangulatom hanem a nagyon de nagyon ingadozó a tetterőstől az egész nap csak feküdnék-ig .:)A minden rendben -től a az úristen még semmi sem tart sehol-ig . Kiváncsi vagyok mi jön még ?
2012. okt. 24. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!