Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetes kismamik, ti...

Utolsó hetes kismamik, ti milyen tünetekkel szenvedtek leginkább? Hányadik hétben vagytok?

Figyelt kérdés
Pocak fájás, görcsök, hányinger...?
2009. okt. 19. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi szerdán töltjük a 36 hetet. Jön a savam, ha nem figyelek oda mit eszek, éjszaka nagyon aktív a kisfiam, ami természetesen nem szenvedés, mert imádom érezni amikor mozog, csak elég nagy volt eddig az alvásigényem és még nem volt "időm" megszokni, hogy jóval kevesebbet alszok mostanában. Néha jóslóim is vannak, de ami most két napja a legrosszabb az az orrdugulás, amitől már szó szerint szenvedek.
2009. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 34 hetes vagyok. Sokat fáj a hasam, nem bírok sokáig téblábolni. Este majd be szarok úgy fáj a czípőm(tágulok), 10 percenként forgolódok. Sokszor sehogy sem jó. Elég gyakori a hangulatingadozásom. Néha van savam, ha olyat eszem, nem vészes. Egyébként jól vagyok. Ja és ami a lényeg BOLDOG vagyok!!!! Imádom mindezek ellenére a terhességem, várom a kislányom érkezését.

Könnyű szülést kívánok!

2009. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Mi a 36. hétben vagyunk és nekem most annyi a kellemetlenség, hogy nagyon bevan illeszkedve a babó buksija és alig bírok ülni, ha meg fekszem, akkor meg gyengülés féle fog el...de annyira imádom ezt az időszakot és sajnálom, hogy nemsokára vége:( Kikell használni a hátralévő pocaklakós heteket - szerintem!
2009. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok.Magas a vérnyomásom,amire 2 fajta gyógyszert kell szednem,sok a savam,nem tudok aludni,mert zsibbad a kezem.De mindent megér,mikor érzem tombolni a kicsimet.
2009. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én csütörtökre vagyok kiírva. Fáj már a derekam,3x volt vaklárma, nagyon fáj a combtövem, ma már étvágytalan is vagyok, és most már türelmetlen. Remélem már hamarosan látom a picurimat.

2009. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat nekünk meg 2 het van hatra, de mar nagyon szenvedek.Ejjel nem birok aludni, zsibbad a kezem, nehez a pocim, ket napja hanyingerem van,faj a derekam,a csipöm es mivel nem sokat alszom nagyon faradt tudok lenni.De hat ez van....milyen lesz meg a szüles!
2009. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 35. hétben vagyok, pár napja esténként hányingerem van. Nagyon durván bekeményedik a pocakom és jó ideig eltart. Sokat fáj a derekam és éjszaka a csípőm. Más nagyon problémám nincsen, de szeretnék már babázni nagyon :-)

2009. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!