Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, mit csinaltok ha...

Kismamak, mit csinaltok ha allando orrdugulassal szenvedtek es a sosvizes oldatok nem segitenek?

Figyelt kérdés
Ugy erzem megfogok fulladni...:(
2012. márc. 19. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
gőzölj diapulmonnal, az nagyon jó, és hamar kitisztulsz. nekünk ez vált be.
2012. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inhalálj kamillateával.
2012. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem bevált az Euphorbium orrspray. Homeós, így kismamák is használhatják. Igaz, két nap múlva kezdett hatni, de azóta minden alkalommal használom és már első alkalommal kidugulok:)

Esetleg próbáld ki hátha neked is beválik!

2012. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nasivin gyereknek valo orrcseppet használtam (1-6év). A szulész dokim mondta, hogy nyugodtan lehet. Van már egy 3éves egészséges gyerekem, akinél szintén használtam a terhesség alatt.

Nekem sem segit a tengervizes és homeos csepp/spray.

A homeoba nem is hiszek.

2012. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a múlt héten szenvedtem tőle. Gyógyszerész Fluimare-t adott, nekem sem azonnal hatott mint a többi, de egy idő után jobb lett!!!
2012. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat,vegül a kislanyom nasivinjehez nyultam hozza kinomban...a gözöles es inhalalas nekem ellenkezö hatast vält ki sajnos,megjobban eldugulok töllük.
2012. márc. 19. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyetlen dolog vált be, az ősrégi (kínai üzletek pénztárai mellett és a dm-ben is kapható) kínai olaj és balzsam. Kőkemény eukaliptusz. Lehet vele inhalálni, kenni orba-arcra-mellkasra, nulla mellékhatás, tuti segítség! CSak ezt javaslom! (a dm-ben a jegesmedve olajat keresd, ugyanaz! pici zöld doboz, még annál is kisebb üveg, kb. 2-300 forint, és fél évig is elég!) Jobbulást! :)
2012. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én rendes orrsprét használtam, mert semmi más nem segített és nagyon nem kaptam levegőt..
2012. márc. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!