Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinél későn keződött a...

Akinél későn keződött a fogzás, hogyan zajlott? Nagyon szenvedtek?

Figyelt kérdés
A lányom lassan egy éves, és még nincs foga. Érdekelne, mire számíthatunk...
2012. máj. 14. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
13 hósan jött az első foga, majd szinte 4-esével jöttek. Észre sem vette.
2012. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiamnak is 13 hónapos korában lett csak foga, egyszerre kettő. Én már csak azt vettem észre, hogy ott van a két kis fehér csík, előtte fel sem tűnt, hogy bújik ki. Utána fölül egyszerre négy jött neki, na azzal már kicsit nyűgösebb volt, de így, hogy mindig egyszerre több jött neki, hamarabb letudtuk a fogzási fájdalmakat, mintha mindegyikkel külön-külön meg kellett volna szenvednie.
2012. máj. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ettől függ, hogy mennyire viseli jól vagy rosszul.

Nekem mindkét gyerekemnek viszonylag későn jöttek a fogai, egyikük nagyon jól viselte, kis Dentinoxos kenegetéssel elvolt, a másik meg éjjel/nappal küzdött áttörés előtt.


Ja, egyiküknek 8,5 hónaposan jött az első foga, másiknak meg 10,5 hónaposan.

De akinek 8,5 hónaposan alul kijött kettő, annak 15 hónapos koráig csak az a kettő volt meg. Nagyon cuki volt. :o)


És ettől mindenevők voltak fog nélkül is, szóval semmi gond ezzel, ha esetleg aggódnál...


3 éves korukra nőtt ki kb. az összes.

2012. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az evéssel nincs gond, csak attól féltem, hogy nagyon szenved majd, de ezek szerint ez sem biztos... reméljük.

2012. máj. 14. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerkőceimnek is elég későn kezdtek el kibújni a fogaik,az elsőnek 8,a másodiknak és a harmadiknak 11 hósan jött az első foga,észre sem vettük hogy készülődik a fogacska és egyszer csak kocogott a kanál evéskor.
2012. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lanyom most 14,5 honapos, ket foga van, ezek majdnem 10 honaposan jöttek, akkor megszenvedett velük. Most egy hónapja jön a felső egyese, de meg mindig nincs kint. Múlt heten mar hegyes volt az inye, annyira dudorodott neki, most megint semmi. Ott van, látom, de nem töri át. Borzaszto lassan jön neki, és nagyon szenved is vele. :(
2012. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálunk 10 hónaposan jött ki az első két foga.Azután 3 hétre a másik kettő.3-4 napig volt rossz neki, de amikor már kocogott a fog, már nem volt gond.Mindent megeszik.Most 16 hónapos,de azóta egy darab nem akar jönni.Szerintetek ez rendben van?Mennyi azaz idő, amikor felkeressük a dokinkat vele?
2012. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!