Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogas kérdés, mennyi idös a...

Fogas kérdés, mennyi idös a babatok, és hány foga van? Meddig huzodhat el a fogzás? Mennyore szenvedték meg a babák a fogzást?

Figyelt kérdés
a kicsi fiam,18hós,és 16 fogunk van,de megint kinozza a foga.meddig tart ez méd?nagyon szenved,magas láza van,megy a hasa,olyan szinten,hogy most nagyon kicsapta a fenekét.alig lehet hozzá érni,olyan piros,neki.kb:30 percenként cserélünk pelust,mind kakás.
2010. júl. 7. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónapos,2 foga van.
2010. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kisfi
2010. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mégegyszer kezdem.:-) Kisfiam 11 hónapos 8 foga van.

Sajnos a többi kérdésedre nem tudok válaszolni.

2010. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8 és fél hós a babám és 2 foga van.
2010. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

9 hónapos a kisfiam, 2 foga van.

Szomszéd kisfiú 20 hónapos, a szemfogak még mindig nem jöttek ki neki, szegény turkál a szájában folyamatosan, és ő is eléggé nyűgös tőle. Kitartás, csak ezt tudom mondani! Neki egyébként nagyon sokat segít a borostyán nyaklánc, most ismét ráadta anyukája, és így tényleg könnyebbek az éjszakáik.

2010. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16 hós, 16 fog. Most szenvedünk az utolsó 4 rágóval. A metszőkkel és szemfogakkal kicsit nyűgi volt, vagy meg se éreztük. A rágókkal már más a helyzet.az első 4-et iszonyúan megszenvedtük,ment a hasa, nagyon csúnya lett a popsija.Most sem jobb a helyzet. 3 napig lázas volt, nem evett, nagyon nyűgös volt. Most csend van, de még nem érzem a fogacskákat,.
2010. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Sudocrennel tudtam a popsiját helyrehozni, de beletelt legalább 1,5 hétbe.
2010. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most már 5hós, 3hós korától 2foga van a kisfiamnak. Mi nem szenvedtünk vele, hogy meddig húzódik nem tudom, még kicsik vagyunk. :-)
2010. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam 16.-án lessz 1 éves és ma bújt ki a 8. foga. Eddig nem volt olyan vészes a fogzás, de a java még hátra van :(
2010. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15hónapos,9foga van.Eddig nem nagyon voltak gondok,de most legutobb az egyik kis örlő jött.Szintén lázas volt éjjel többször kelt sírva.Én is várom már,hogy kipipáljuk az utolsó fogat.:)
2010. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!