Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás kérdés? Nagy a gond?

Fogzás kérdés? Nagy a gond?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi! Kisfiam nak szépen jönnek a fogai, kissé gyorsan, és tegnap belenéztem a szájába. És tudjátok mit láttam? Egy borsószem méretű duzzanatot a jobb alsó első kis rágófoga helyén Még nincs 1 éves, és ezért is lepődtem meg h ennyire hamar bújna a rágófoga. De nem is ez a baj! hanem h olyan puhácska ez a duzzanat. Nemfáj neki...mi lehet ez? Valaki tapasztalt már ilyet? Csak jövőhét hétfőn fél 2-re kaptam időpontot fogorvoshoz ...mert ilyet még nem láttam. Ő a 2.gyerekem.

Segítsetek!!! Ne kioktassatok, hanem azok írjanak akik tudják mi lehet az, vagy tapasztalt hasonlót.

Köszi!!!


2010. júl. 12. 15:09
 1/5 anonim válasza:
Azért duzzadt,mert alatta már készülődik kibújni az újabb fogacska:)és szerintem nem baj ha puha,biztos nincs semmi baj:)
2010. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
olyan a duzzanat mintha lenne benne valami ...vízszerű dolog...ijesztő
2010. júl. 12. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak volt ilyen,olyan mint egy kis hólyag és amikor kijött a foga vér jött belőle,mert véres volt a lepedője szegénynek.De a foga miatt volt.
2010. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jézusom........:(
2010. júl. 12. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:
van ilyen! anyu mondta, hogy nekem is úgy bújt ki a fogam, hogy volt felette egy hólyag, és dőlt a számból a vér, amikor áttörte a fog! a látvány vészesebb, ne aggódj, max kipukkantja szerintem a doki. de hogy melyik fogam volt azt nem tudom sajnos.
2010. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!