Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láz és fogzás? Néhány kérdés.

Láz és fogzás? Néhány kérdés.

Figyelt kérdés

Kislányomnak (17 hónapos) péntek éjszaka hőemelkedése van. Egyéb tünete nincs, az alsó két szemfogával nyűglődik éppen, én arra gondolok, hogy ez okozza. Lehet a fogától? Legmagasabb hője popsiban 38,6 volt. Nurofen szuszpenziót adjuk neki, illetve hűtő fürdőztettük is már. Most fürdés előtt 38,1 volt popsiban. Adtam neki ma Germicid kúpot is, hogy más hatóanyagú lázcsillapítót is kapjon, de kikakilta (bocsánat), pedig 15 percig összefogtam a popsiját, de utána mégis kijött. Vagyis nem tudom, hogy ennyi idő alatt szívódhatott-e fel belőle? Van még olyan gyerkőc, aki ennyire nem bírja a kúpot? Illetve azt szeretném még kérdezni, hogy melyik az a másik, szájon át adható lázcsillapító, ami nem ibuprofén tartalmú. Egyébként ha nem múlik a hőemelkedés, holnap viszem a doktornénihez.

Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 7. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen elképzelhető, hogy a fogáról, bár az esetleg hőemelkedéssel szokott járni, lázzal nem. A te babád pedig lázas. Panadol babyt is adhatsz neki. Ne aggódj, ha kikakilta a kúpot, szívódott fel, ez gyorsan hat.
2011. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!